Sunday, July 5th 2020

maj
2012
1

Alien Pig vs Robots – wciel się w świnię z kosmosu

Avetis Zakharyan (twórca Kiki Fish) z UWL Games właśnie zapowiedział swoją kolejną grę – Alien Pig vs Robots. Będzie ona strzelanką z podgatunku Shoot’em up, w której gracz wciela się w świnię z kosmosu. Owa świnia ma zamiar zabrać całe złoto z Ziemi, a przeszkodzić mają jej zamiar roboty. Dlaczego roboty? Gdzie się podziali ludzie? Otóż ludzkość spotkała apokalipsa z udziałem zombie. Żeby jakoś sobie z nimi poradzić, zbudowali masę elektronicznych pomocników wyposażonych w specjalne bronie. Niestety, wojnę tę wygrały bezmózgie kreatury, ale gdy już zjadły wszystkie mózgi same poumierały z głodu. Co w takim razie zostało na ojczystej planecie? Tylko roboty wraz ze złotem ludzi, które postanowiły chronić z braku zajęć.

Więc naszym celem, jako świni, jest zbieranie monet i kupowanie kolejnych ulepszeń aż spotkamy się z głównymi Bossami w grze – Apokalipsą i Zombiekalipsą. Na obu trzeba znaleźć jakiś sprytny sposób. Długo nie było tak pozytywnie nienormalnej gry. :)

Premiera odbędzie się już za niedługo, bo 5 maja pojawi się w Google Play. Zapraszam do obejrzenia zwiastuna:Podobne Posty