Monday, August 10th 2020

wrz
2012
29

Android 4.0 Ice Cream Sandwich dla Sony Xperia U, Sola i Go

Wielokrotnie chwaliliśmy już firmę Sony za spełnianie obietnic danych użytkownikom. Z przyjemnością możemy stwierdzić, że w tej materii nadal nic się nie zmieniło, a Sony kolejny raz udowadnia, że jeśli powiedziało A, z czasem dodaje także B. Trzy modele tego producenta: Xperia U, Sola i Go, które do sprzedaży trafiły z systemem operacyjnym Android 2.3 Gingerbread, niebawem poczują smak lodowej kanapki.

Aktualizacja dla tych modeli będzie pojawiała się stopniowo w ciągu kilku kolejnych tygodni na całym świecie. Użytkownicy wspomnianych urządzeń powinni manualnie sprawdzać dostępność update’u, który niestety nie będzie się odbywał OTA – należy podłączyć smartfon do komputera PC lub Mac i uruchomić program PC Companion lub Sony Mobile Update Service.

Warto wspomnieć, że Android 4.0 Ice Cream Sandwich od Sony to nie tylko nowszy system, możliwość tworzenia folderów czy zmiany rozmiaru widżetów na ekranie. Japoński producent lubi być chwalony, zatem lodowa kanapka zawiera także kilka nowości od samego producenta: między innymi nowe aplikacje do zarządzania mediami, takie jak Walkman, Album i Movies. Ponadto Xperia Sola oferować będzie tak zwany “glove mode”, pozwalający na korzystanie z pojemnościowego ekranu dotykowego w rękawiczkach, w sam raz przed zbliżającą się zimą, prawda?Podobne Posty

https://caseworld.pl/