Monday, June 1st 2020

maj
2009
18

Android garść najświeższych informacji

Telefon HTC Magic, sprzedawany w Singapurze, ma kilka funkcji, które odróżniają go od europejskiej wersji. Jest to wsparcie dla Microsoft Exchange czy dodatkowy widgety. Microsoft Exchange w HTC Magic to inicjatywa operatora, który wypuścił ten telefon. Google podaje, że oficjalna wersja platformy Android nie zawiera wsparcia dla Microsoft Exchange.
HTC Magic będzie dostępny niebawem dla użytkowników z Nowej Zelandii. Vodafone Australia planuje wypuścić ten telefon już w czerwcu.

“Software Platform for Home Network Digital Photo Frame” to wspólne przedsięwzięcie firm Fujitsu i Macnica. W ramach tego projektu zaprezentowano w Tokio prototyp cyfrowej ramki na zdjęcia, która korzysta z platformy Android. Ramka to w zasadzie stacjonarny tablet multimedialny, którym można posługiwać się tak jak każdym urządzeniem z OSem od Google.

164912-android_frame_350Prototyp tabletu z Androidem

Telefon Samsung I7500 otrzymał certyfikat Federalnej Komisji Komunikacji (FCC) i może być sprzedawany na terenie Stanów Zjednoczonych. Telefon będzie sprzedawany w USA przez T-Mobile.

Archos, firma której tablety są już od jakiegoś czasu na rynku, a która przymierza się do Androida, zwołała konferencję prasową. I właśnie 11 czerwca zostanie oficjalnie przedstawiony tablet z platformą Android. Plotka mówi rze urządzenie to będzie miało wsparcie Adobe Flash i DivX.

Na Android Market ma pojawić się kolejna aplikacja VOIP. Rywalem Skype ma zostać Vopium, który jest już dostępny w App Store i BlackBerry App Word.

Użytkownik forum XDA Developers, który ukrywa się pod nickiem Haykuro zainstalował firmware telefonu HTC Hero na G1. Firmware HTC Hero nie jest dostępny oficjalnie, a zainstalowana wersja pochodzi z wycieku. Oprogramowanie to wnosi do telefonu kilka usprawnień interfejsu użytkownika oraz zawiera która jest mieści się w pliku flashplugin.so. To może sugerować, ze telefon HTC Hero obsługiwał technologię Flash.

new_android_uiNowe GUI Androida???

htc-hero-calendar-200x300

Nowe GUI Androida???

htc-hero-voicemail-200x300

Nowe GUI Androida???Podobne Posty