2009 5
Android newsy
HTC Hero już niedługo zawita do Europy, natomiast w USA pojawi się pod koniec roku. W FCC rozpoczął się proces certyfikacji tego telefonu. W aplikacji uwzględniono technologię WCDMA 850/1900 MHz co może sugerować, że HTC Hero pojawi się w ofercie AT&T, gdyż właśnie z takiej technologii korzysta ten operator. Wcześniejsze plotki mówiły o operatorze Sprint.
8 lipca operator T-mobile USA zaprezentuje, na oficjalnym pokazie telefon, T-Mobile MyTouch 3G. MyTouch 3G to nic innego jak HTC Magic, który trafił do USA kilka tygodni po rozpoczęciu sprzedaży w Europie.
Kanadyjski operator telefonii komórkowej, Rogers, obniżył cenę telefonów HTC Dream i HTC Magic. Spadła ona z $149,99 do $99,99 w umowie na 3 lata. Powód tej obniżki to słaba sprzedaż, a to za sprawą iPhone 3GS, który zgarnął prawie całą pulę na tamtejszym rynku smartphonów.








Komentarze dla “Android newsy”