Thursday, October 22nd 2020

mar
2009
25

Android – plotki

Orange France, zamierza wypuścić jeszcze w tym roku, sześć telefonów z platformą Android – takie rewelacje ogłosił francuski serwis Mobinaute.
Telefony te mają pochodzić od 5 producentów – Sony Ericsson, Motorola, LG, Samsung oraz HTC, którego telefony HTC Magic i HTC Hero dołączą do HTC Dream.
Francuski operator dobrze wypowiada się o Android Market, a właściwe o 25% udziałów w zyskach – być może właśnie ten czynnik podziałał na Orange.
Orange potwierdził także informacje o aktualizacji Cupcake, która ma być dostępna na użytkowników HTC Dream (w Polsce Era G1) już w kwietniu.

Adobe już od jakiegoś czasu pracuje nad Flash Player 10 na telefony komórkowe, w tym te pracujące z platformą Android. Premera Flash Player’a na OS od Google przewidziana jest na koniec 2009 roku.
Ale wygląda na to że za sportowanie technologii Flash na platformę Android nie będzie odpowiedzialny wyłącznie Adobe.
Bsquare, firma dostarczająca rozwiązania programowe na smartphone, ogłosił że sportuje technologie Flasha na Androida. Nie chodzi tutaj tylko o playera ale ogólnie o technologię.
Zadanie to zlecił jeden z czołowych operatorów komórkowych, który chce wzbogacić swoje telefony o Flasha. Android będzie jednym z wielu OSów, które zostaną wzbogacone o tę technologię.
Szczegóły, który operator zlecił pracę i jakie elementy tej technologii będą wprowadzone, nie są znane.Podobne Posty

https://caseworld.pl/