Sunday, November 29th 2020

lip
2012
17

Androidowe nowości w Play

Rzecznik prasowy Play, Marcin Gruszka, wczoraj pochwalił się aż czterema nowymi smartfonami z systemem operacyjnym Android, jakie niedługo będziemy mogli wziąć w tej sieci.

Przede wszystkim Play wprowadza trzeciego HTC z serii One, oznaczonego wiele mówiącym symbolem S. Jest to potężne urządzenie wyposażone w dwurdzeniowy procesor… no właśnie, i tu zdania są podzielone. Nieprzyjemna plotka głosi, że w Play kupimy wersję z procesorem Snapdragon S3, powstałą w wyniku problemów z dostawami Snapdragona S4, o których pisaliśmy tutaj. Czekamy zatem na wyjaśnienie sprawy, przechodząc do kolejnego modelu.

HTC Desire C to nietypowy smartfon, któremu o wiele bliżej do rodziny Wildfire, niż Desire. Niewielkie urządzenie, mimo procesora o częstotliwości taktowania zaledwie 600Mhz potrafi obsłużyć Androida w wersji 4.0 Ice Cream Sandwich i zapewnić niezłą jakość dźwięku dzięki technologii Beats Audio. Nie zabrakło także nakładki Sense w wersji 4.

Ponadto do sprzedaży trafiają dwa modele Samsunga. Pierwszy z nich to następca szalenie popularnego Galaxy Ace, oznaczony nazwą Ace 2. Największą niespodzianką w urządzeniu jest jego dwurdzeniowy procesor, o częstotliwości taktowania 800Mhz. Drugim modelem z Korei Południowej jest Samsung Galaxy S Advance, czyli powtórka z rozrywki, sprzęt powstały na podobnych zasadach jak zeszłoroczny Samsung Galaxy S Plus. Mamy tu dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1Ghz i 768MB pamięci RAM. Niestety pewnym problemem dla wielu fanów zielonego robota jest fakt, że zarówno Galaxy Ace 2, jak i Galaxy S Advance… pracują na Androidzie w wersji 2.3 Gingerbread, a o aktualizacjach do 4.0 (nie wspominając już nawet o 4.1) póki co nic nie wiadomo.Podobne Posty

https://caseworld.pl/