Saturday, June 6th 2020

cze
2011
2

Archos otwiera drugi rozdział przygód z Androidem?

A w ściślej rzecz biorąc, trzeci – tak przynajmniej głosi teaser umieszczony na stronie Archos Lounge. Doświadczony w bojach francuski producent elektroniki użytkowej, znany przede wszystkim z urządzeń typu PMP i PDA, nie miał szczęścia w dotychczasowych zmierzeniach z systemem Google. Przede wszystkim ze względu na brak oficjalnego dostępu do Android Market. Fakt ten stanowił piętę achillesową tabletów wydawanych pod szyldem Archos.

Tymczasem coś się dzieje. Firma wprawdzie nie zdradza co takiego nastąpi 23 czerwca w Paryżu. Wiemy tylko tyle, że zaprezentuje urządzenia 3. generacji z zastosowaniem Androida. Reszty możemy się tylko domyślać: Andy z czymś, co przypomina torbę z logotypem Android Market. I znana wszystkim dobrze niebiesko-czarna pszczoła. Czyżby Archos stał się oficjalnym partnerem Google? Niewykluczone.

Warto wspomnieć, że Archos stoi też za tanią linią tabletów, które niebawem trafią do sprzedaży w Anglii. Firma odpowiada za dizajn ekonomicznych slate’ów promowanych pod szyldem Arnova.Podobne Posty