Tuesday, October 20th 2020

lip
2012
3

Broken Sword – klasyk z 96′ doczekał się konwersji na Androida!

Broken Sword: The Director’s Cut – prawdziwa gratka dla fanów staroszkolnych przygodówek.

Świetna wiadomość dla starszych graczy, pierwsza odsłona kultowej serii Broken Sword, która doczekała się edycji Director’s Cut na PC, trafia również na Androida! To nie koniec dobrych wiadomości – za port odpowiedzialne jest to samo studio, które wydało oryginał, czyli Revoultion Software. Twórcy opisali ten tytuł jako usprawniona wersja klasyka z iPhone’a.

Wcielamy się w postać amerykańskiego turysty Georgea Stobbarta, który odwiedzając Paryż stał się świadkiem zamachu bombowego dokonanego w jednej z małych francuskich kafejek. W eksplozji ginie tajemniczy mężczyzna o nazwisku Plantard. Od tej chwili nasz bohater wszczyna prywatne dochodzenie dotyczące tego tajemniczego mężczyzny i jego śmierci. Prowadzony instynktem oraz śladowym tropem zwiedzi masę odległych zakątków naszej planety, odwiedzi Irlandię, Hiszpanię, Syrię i Szkocję, na swej drodze napotka na wiele niezależnych postaci oraz zgłębi tajemnicę Zakonu Templariuszy sięgającą swym zasięgiem Francji 10 wieku. (opis z gry-online.pl)

Albo lista obsługiwanych urządzeń wciąż nie została zaktualizowana, albo pozycja ta ma naprawdę niskie wymagania, ponieważ mam możliwość kupna jej na mojego wiekowego LG GT540. Jeśli chcecie spróbować swoich sił, ale nie jesteście biegli w języku angielskim, dostępne są także inne kinowe lokalizacje (angielski dubbing + napisy): francuska, niemiecka, hiszpańska i włoska.

Broken Sword: The Director’s Cut pobierzecie za 15zł, co wcale nie jest wygórowaną ceną jak za tak świetną przygodę.Podobne Posty

https://caseworld.pl/