Thursday, October 17th 2019

lip
2012
19

Call of Duty: Black Ops Zombies niedługo na Androidzie?

Pojawiły się pewne plotki jakoby Call of Duty: Black Ops Zombies, gra na iOS od Activision, miała doczekać się swojej wersji na Androida. Źródłem większości z nich jest opublikowanie przez producenta poradnika “Android Field Manual” do tego tytułu, który kończył się na “Call of Duty: Black Ops Zombies już dostępne na Androida! Doświadcz Zombies będąc w drodze z dokładnie odwzorowanym Kino der Toten oraz innymi 50 poziomami kultowego Dead Ops Arcade.”.

Call of Duty: Black Ops Zombies to spin-off siódmej odsłony popularnej serii FPSów wojennych, Call of Duty. Wcielamy się w nim w żołnierza walczącego przeciwko zombie podczas IIWŚ. Niemal identyczny tryb był dostępny w pierwowzorze na konsolach i PC, ale Activision wywęszył zysk w tzw. przenośnym gamingu i postanowił pogorszyć jakość grafiki oraz dostosować sterowanie do ekranów dotykowych, po czym wydać to na iPhone’y i iPady.

Data premiery ani żadne inne konkretne informacje nie są jeszcze znane. Poniżej możecie obejrzeć fragment rozgrywki z wersji na iOS.Podobne Posty