Saturday, April 10th 2021

lis
2012
16

Ciąg dalszy problemów z dostępnością Neksusa 4

Jak pisaliśmy wczoraj, Google zupełnie nie doceniło swojego własnego flagowego produktu, przygotowując do sprzedaży przerażająco niewielką ilość smartfonów Nexus 4. Biedni Belgowie i Holendrzy zniknęli z listy narodów, które Neksusa miały dostać jeszcze w tym miesiącu. Wielu klientów z pozostałych regionów zamiast ujrzeć kuriera w swoich drzwiach otrzymało od Google maila, w którym gigant z Mountain View przeprasza za zwłokę i raportuje, że na wysyłkę smartfonu trzeba będzie poczekać kolejne trzy tygodnie.

Podobnie przedstawia się sprawa zakupu nowego Neksusa w amerykańskiej sieci T-Mobile. Ilość urządzeń dostępnych na starcie była jeszcze mniejsza, niż tych w Google Play Store.

Żaden Nexus w historii nie był tak pożądany jak Nexus 4. W Polsce także jest wielu fanów, którzy chętnie położyli by ręce na najnowszym urządzeniu od Google. Jednak widząc co się dzieje coraz trudniej jest wierzyć w to, że znajdzie się sprzedawca, który Neksusa 4 będzie miał w swojej ofercie (jak Neksusa 7 czy Galaxy Neksusa). Chyba pozostanie nam tylko obserwacja ofert zaradnych sprzedawców na aukcjach internetowych.Podobne Posty

advert