Wednesday, November 25th 2020

sty
2011
20

Co możemy zobaczyć na MWC?

Mobile World Congress rozpocznie się za kilka tygodni, ale już teraz można wytypować kilka pewniaków, które zostaną zaprezentowane na targach w Barcelonie.

Na MWC może zostać przedstawiony Sony Ericsson Xperia Play. O takim scenariuszu pisze Bloomberg. Jest to bardzo prawdopodobne, zdjęcia telefonu już od kilku tygodni krążą po Internecie.
Wiadomo też, że firma skonstruowała następce X10 mini i X10 mini pro.

Samsung Galaxy Ace i Galaxy Suit oraz następca Galaxy S, to kolejne urządzenia które zostaną oficjalnie zaprezentowane na MWC. Możliwe, że do tego grona dołączy Tab 2.

Również HTC może na zaskoczyć, nieoficjalnie mówi się o tablecie HTC Scribe oraz telefonie HTC Flyer, który ma być kolejną wersją Desire.

Istniej też duże prawdopodobieństw, że na targach zobaczymy nowego Acera Liquid Mini.

Ostatnio pojawiła się też plotka, że NVIDIA zademonstruje układ Tegra 3.
Warto też przypomnieć, że producent procesorów planuje utworzyć w Android Market tzw. Tegra Zone, czyli kategorię gier przeznaczonych na telefony z układem swojej produkcji. Firma na pewno nie omieszka pochwalić się tym na MWC.
Na razie do tej zaszczytnej kategorii zostały zakwalifikowane takie tytuły jak Dungeon Defenders, Fruit Ninja HD, Back Breaker THD i Monster Madness.

home-screenPodobne Posty

https://caseworld.pl/