Saturday, April 10th 2021

cze
2012
6

Dead Trigger już niedlugo w Google Play i TegraZone

Shadowgun to gra, która odniosła sukces zarówno na platformie iOS, jak i Android. Producent – Madfinger Games – nie zamierza jednak spoczywać na laurach i przygotował kolejny tytuł, w którym fabuła dotyczyć będzie niezwykle popularnego tematu, jakim ostatnio są… zombie.

Znana nam cywilizacja upadła, a ludzkość została zaatakowana przez tajemniczą infekcję. Zadaniem gracza jest przeżyć w tym pełnym grozy świecie, co wiąże się z eliminacją hord nieumarłych. Walka odbywać się będzie tym razem z perspektywy pierwszej osoby, a do dyspozycji oddano nam całkiem pokaźną ilość śmiercionośnych narzędzi.

Gra będzie dostępna nie tylko dla szczęśliwych posiadaczy urządzeń wyposażonych w technologię Tegra3, także dla użytkowników innych smartfonów z systemem Android. Jednak wersja przygotowana dla TegraZone oferować będzie zupełnie inne, o wiele bogatsze doznania graficzne, które robią ogromne wrażenie. W tej wersji będziemy mogli podziwiać usprawnioną fizykę postaci, wolumetryczną mgłę, z pietyzmem oddane odbicia światła i imponujące, realistyczne zachowanie się wody i płynów.

Producent przygotował sterowanie za pomocą przycisków umieszczonych na ekranie, jednak jak na technologię Tegra3 przystało, możliwe będzie także wykorzystanie zewnętrznych kontrolerów, które urządzenie zamienią w prawdziwą konsolę do gier. Dodatkowo sprzęt można podłączyć do telewizora przez złącze HDMI i cieszyć się eksterminacją zombie na dużym ekranie.Podobne Posty

advert