Saturday, July 4th 2020

maj
2011
19

Dell Streak Pro – długo wyczekiwane 10 cali

Dell Streak 5 i 7 są już w sprzedaż w Polsce. Ale czegoś tu brakuje. Ano tak – dziesięciu cali. Dlaczego Michael i jego firma mieli by być gorsi? Nie widzimy powodów. Oto media technologiczne otrzymują świeży przeciek na temat Dell Streak Pro, pierwszym “dychaczu” w androidowej rodzinie urządzeń Streak. A na dodatek dostanie Androida 3.x Honeycomb.

Jak donosi holenderski serwis Tweakers.net – ku naszemu rozczarowaniu – urządzenie będzie wykorzystywało chipset Nvidia Tegra 2 T20. Nie potwierdzają się zatem wcześniejsze doniesienia o wykorzystaniu szybszego modelu T25, potrafiącego obsłużyć obraz 3D. Tym samym Streak Pro nie zaskakuje. Znajdziemy w nim wszystko to, co posiadają inne urządzenia w tym segmencie: ekran 10,1″ 1280 x 800, 1 GB RAM, dwie kamery (5 MP – tył, 2 MP – przód), WiFi b/g/n, Bluetooth 2.1+EDR i w przypadku niektórych modeli dla AT&T moduł 4G LTE.

Pośród akcesoriów ułatwiających pracę z tabletem pojawi się m.in. stacja dokująca oraz zginana obudowa wyposażona w zintegrowaną klawiaturę QWERTY. Dostępna będzie także ładowarka samochodowa oraz media dock podobny do tego stworzonego dla mniejszych modeli Streak.

Przewidywane modele to 16, 32 i 64 GB wraz z możliwością poszerzenia pamięci za pomocą karty SD. Nie znamy niestety ceny, jednak źródło informacji sugeruje, że Dell Streak Pro pojawi się już w przyszłym miesiącu.Podobne Posty