Thursday, October 1st 2020

mar
2020
31

Dlaczego warto kupić uchwyt na telefon do roweru?

Wybierając się na przejażdżkę stajemy często przed wyborem pomiędzy samochodem a rowerem. Większośc z nas stara się o prawo jazdy właśnie ze względu na wygodę i łatwość w przemieszczaniu. Dzięki niemu nie musimy martwić się o opóźnienia i zapchane miejsca w transporcie publicznym. Z drugiej strony lepiej dla naszego zdrowia i kondycji wybrać tą drugą opcję. Rower nie emituje spalin, a przy tym pozwala aktywnie spędzić czas. Szczególnie wygodny będzie on w okresie letnim. Ominiemy za jego pomocą korków i wykorzystamy dobrą pogodę.

uchwyt na telefon do roweru

Niezależnie od długości naszej trasy przydatnym będzie uchwyt do telefonu. Bardzo ułatwi nam korzystanie z niego, a przy tym dodatkowo zabezpieczy. W czasie jazdy nasze urządzenie może wysunąć się z kieszeni. Przy okazji wilgoć i niechciane opady mogą mu zaszkodzić. Uchwyt rowerowy na telefon nie jest drogim rozwiązaniem, a na pewno niezwykle skutecznym. Przedstawimy wam 2 podstawowe modele, które ułatwią wam korzystanie z telefonu w czasie jazdy. Jednak róbmy to z rozwagą, uważając na drogę. Pamiętajmy że nie jesteśmy na niej sami i możemy spowodować wypadek rozpraszając swoją uwagę. Ale nie przedłużając dalej zaczynajmy!

Zaciskane uchwyty rowerowe

Jako pierwsze omówimy te na zacisk. Nie osłaniają one naszego telefonu, lecz znacząco stabilizują i chronią przed upadkiem. Montujemy je do kierownicy za pomocą solidnej obejmy. Sam telefon montujemy na środku zaciskając specjalne ramiona. Utrzymują one telefon sztywno, nie pozwalając na wysunięcie. W środku pokryte są miękkim materiałem lub wytwarzane z silikonu, aby nie zarysować boków urządzenia. Większość z nich pozwala na ustawienie pozycji pod kątem 360 stopni. Ustawimy go w ten sposób pod idealnym katem dla oczu. Swoją budową starają się przenosić jak najmniej drgań. Idealne rozwiązanie, gdy potrzebujemy mieć telefon ciągle na widoku w trakcie jazdy. Przydatne chociażby przy sprawdzaniu wyznaczonej trasy na mapie, puszczaniu muzyki czy w trakcie rozmowy bez zatrzymywania.

Torby na telefon

Drugim i jednocześnie znacznie bardziej funkcjonalnym rozwiązaniem będą torby na telefon. Są to specjalne uchwyty, dodatkowo pełniące rolę futerału. Osłaniają w pełni telefon, chroniąc nie tylko przed upadkiem, ale także wilgocią, zabrudzeniami itp. Z przodu znajdziemy przezroczysty materiał, który pozwoli nam na korzystanie ze smartfona. Sam telefon wkładamy do środka i zamykamy przy użyciu zamka. Wykonywane są z miękkich tworzyw, nie pozostawią one śladu na naszym urządzeniu. Często pod miejscem na telefon znajduje się dodatkowa przegroda. Pełni ona rolę schowka/kieszonki, do której możemy schować drobne przedmioty jak chociażby dokumenty. Świetnie sprawdzi się w czasie złych warunków pogodowych. Osłonią nasz telefon przed deszczem, ciągle spełniając swoje funkcje. Idealne rozwiązanie dla każdego z nas, jeśli tylko nie potrzebujemy odkrytego urządzenia. Sprawdzi się w każdych warunkach, a w dłuższych trasach będzie niezastąpionym akcesorium, które każdy z nas powinien posiadać.Podobne Posty

https://caseworld.pl/