Saturday, July 11th 2020

cze
2019
7

Dodatki do iPhone 7

Korzystanie ze smartfonów w XXI wieku jest czymś całkowicie normalnym. To przede wszystkim główny sposób komunikacji z innymi, ale również jest świetne narzędzie multimedialne. Należy mieć jednak na uwadze że dzisiejsze urządzenia są drogie i trzeba o nie kompleksowo dbać. Jednym z takich urządzeń jest bez wątpienia iPhone 7, do którego warto dobrać szereg dodatków upiększających go.

Dodatki do iPhone 7

Pokrowiec

Jednym z dodatków, w które warto się zaopatrzyć jest etui na iPhone 7. Zapewni ono przede wszystkim dokładną ochronę przed wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami czy zarysowaniami. Kompleksowa ochrona dotyczy w tym przypadku przede wszystkim tyłu telefonu oraz boków. Na rynku dostępne są dziesiątki modeli pokrowców. Pierwszym, a zarazem najpopularniejszym jest etui silikonowe, które charakteryzuje się stosunkowo miękką budową. Najczęściej można spotkać odmiany bezbarwne, jednak dostępne są również wersje kolorowe.

Innymi ciekawymi rozwiązaniami są pokrowce w stylu kabury bądź całkowicie zamykane pokrowce. Zapewniają one znacznie wyższy poziom bezpieczeństwa dla urządzenia, jednakże nie muszą się one każdemu podobać.

Warto również dodać kilka słów na temat samej stylistyki etui na iPhone 7. Dostępne są dziesiątki, jak i nie setki wzorów, co daje całkowitą swobodę wyboru wedle własnych upodobań. Nie mniej etui są ważnym dodatkiem zabezpieczającym urządzenie przed różnej maści uszkodzeniami.

Szkło hartowane

Kolejnym z elementów zabezpieczających jest oczywiście szkło hartowane, które jest już aktualnie wykorzystywane przez większość użytkowników smartfonów. Dzisiejsze szkła cechują się przede wszystkim zabezpieczeniami 9H co w praktyce oznacza, że nie można zarysować ich ostrym narzędziem. To aktualnie jedno z najlepszych zabezpieczeń wyświetlacza, które niejednokrotnie jest w stanie uratować urządzenie przed uszkodzeniem.

Szkło hartowane to także znacznie lepsze rozwiązanie niż folie na telefon, które całkowicie się nie sprawują. Warto również wspomnieć o samym montażu szkła, które jest niezwykle proste. Wystarczy w pierwszej kolejności dokładnie wyczyścić ekran mokrą szmatką, a następnie wytrzeć na sucho. Potem wystarczy przyłożyć szkło o rozprowadzić je od środka na boki. Jeśli jednak nie chcemy robić tego samemu, dobrym rozwiązaniem jest zlecenie tego zadania serwisowi, który weźmie niewielką opłatę.

Reasumując, dokładne zabezpieczenie smartfona jest kluczowym elementem jeśli chodzi o wydłużenie jego żywotności. Najlepszymi dodatkami są bez wątpienia etui oraz szkło hartowane. Są to elementy, na których nie warto oszczędzać, jednak sam zakup także nie jest szczególnie drogi i zdecydowanie nie obciąży portfela.Podobne Posty