Sunday, September 19th 2021

wrz
2012
7

Dwa nowe modele HTC w Chinach – One SU, One SC

Chińska strona HTC pochwaliła się dwoma nowymi modelami smartfonów z rodziny One, oznaczonych symbolami SU i SC. Jednak nie jest wcale pewnym, że oba urządzenia w Chinach pozostaną na zawsze – pamiętajmy, że 19 września odbędzie się konferencja tajwańskiego producenta, na której być może zobaczymy zapowiedź sprzedaży nowych One także w innych krajach.

HTC One SC oferuje ekran o przekątnej 4.3 cala i rozdzielczość WVGA (800×480). Sercem smartfona jest dwurdzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1Ghz (marka niestety póki co nieznana), ma 8.85mm grubości, 4GB wbudowanej pamięci, waży 116 gramów i pracuje na Androidzie 4.0 Ice Cream Sandwich z nakładką HTC Sense 4. Ciekawostką jest asymetryczny tył urządzenia, który wielu może się spodobać.

Model SU posiada bardzo podobną specyfikację, lecz kilka elementów jest w nim zdecydowanie lepszych. Ekran, o tych samych parametrach co w HTC One SC, tutaj jest wykonany w technologii Super LCD2, która swobodnie konkuruje z Super AMOLEDEM i IPS. HTC One SU posiada 8.9mm grubości, waży 119 gramów. Oba modele wyposażone są w technologię Beats Audio.Podobne Posty

https://caseworld.pl/