Thursday, August 6th 2020

maj
2011
16

Eternal Legacy – jRPG od Gamelfot

Nie od dziś wiadomo, że japońskie gry RPG potrafią być długie, wciągające, a do tego opanowały metody zjednywania sobie graczy. Gatunek jRPG ma wielu znakomitych reprezentantów w postaci serii Final Fantasy, Zelda, Dragon Quest czy Chrono Trigger. Szczyci się też jednym istotnym elementem: wszystkie te gry powstają w Japonii. Nie to co Eternal Legacy, rodem od francuskiego Gameloft.

Kryć nie będziemy, że producent nie wysilił się na własne innowacje wprowadzane do gatunku. Ale to jest akurat zaletą, szczególnie w sytuacji gdy po raz pierwszy zabiera się za eksplorację gatunków wcześniej dlań egzotycznych. Co więcej, gra początkowo dostępna była dla platformy iOS, na której już zdobyła uznanie. Teraz wkracza na urządzenia z Androidem zatem wielce prawdopodobne jest, że jej fanklub się powiększy.

Oto w jaki sposób producent przedstawia Eternal Legacy:

Odkryj potężny świat, pełen filmowych lokacji 3D, w tej dynamicznej grze role-playing, będącej następcą kultowych tytułów z tego gatunku. Interesująca fabuła zrzuca na twe barki ogromną odpowiedzialność: jako Astrian, musisz uratować krainę Algoad od zniszczenia i odtworzyć więź pomiędzy ludźmi i przyrodą. Czekają na ciebie dziesiątki godzin odkrywania i walki w niesamowitych plenerach. Rozmawiaj z postaciami, których głosy zostały w pełni nagrane: mogą one dołączyć do twojej drużyny, zdradzić ci tajemnicę i nie tylko. Ekscytujący system walki turowej pozwoli ci stoczyć niezapomniane boje!Podobne Posty

https://caseworld.pl/