Thursday, August 5th 2021

lut
2020
17

Etui na prezent – jaki model wybrać i gdzie zamówić?

Duża popularność smartfonów sprawia, że dedykowane im akcesoria mogą być doskonałym pomysłem na trafiony, a przy okazji użyteczny prezent. Jeśli zastanawiasz się, co kupić bliskiej osobie, wystarczy sprawdzić, jakim modelem telefonu aktualnie się posługuje i zamówić dla niej atrakcyjne akcesoria, na przykład spersonalizowany model etui na telefon. Dzięki pośrednictwu takich sklepów jak https://caseroom.pl wybrany model etui możesz ozdobić wspólną fotografią lub oryginalną, osobistą dedykacją.

Etui na prezent – jaki model wybrać i gdzie zamówić

Popularne modele etui na telefon

Na rynku produktów dedykowanych smartfonom znajdziesz kilka podstawowych typów etui, z których każde może być wykonane z nieco innego materiału. Największą popularnością cieszą się oczywiście klasyczne nakładki, w tym oferowane przez sklep https://caseroom.pl, niezwykle elastyczne etui sylikonowe, dostępne zarówno w wersji transparentnej, jak i kolorowej, zdobione oryginalnym nadrukiem lub napisem. W sprzedaży znajdziemy również pokrowce typu książeczkowego lub flip, które chronią całą powierzchnię telefonu, również jego wyświetlacz. Produkty tego typu najczęściej wykonane są z dobrej jakości skóry ekologicznej, a w bardziej ekskluzywnej wersji, ze skóry naturalnej. Jeśli szukasz pomysłu na prezent dla osoby, która ma łatwość w psuciu smartfonów, ciekawym wyborem może być super wytrzymałe etui pancerne. Takie pokrowce mają konstrukcję warstwą, łączącą twarde elementy obudowy z elastycznymi wstawkami zapewniającymi lepszą amortyzację.

Etui personalizowane

Jeżeli chcesz sprawić bliskiej osobie miłą niespodziankę, ciekawym pomysłem na upominek będzie sylikonowe etui zdobione wspólną fotografią lub jakiegoś rodzaju sentencją, której sens zrozumie jedynie osoba, której chcesz wręczyć prezent. W sklepie https://caseroom.pl istnieje możliwość samodzielnego zaprojektowania etui. Wystarczy wgrać wybraną fotografię, odpowiednio wypozycjonować ją na powierzchni etui (można ją skalować, przycinać i obracać) i ewentualnie uzupełnić osobistym napisem. To bardzo proste zadanie i nawet niemająca w tym zakresie większego doświadczenia osoba, z łatwością sobie z nim poradzi.

Spersonalizowane etui na telefon to oryginalny pomysł na prezent z okazji urodzin lub świąt. Korzystając z usług wcześniej wymienionego sklepu, zamówione etui może być zapakowane w okolicznościowe, pięknie zdobione pudełko, co w jeszcze większym stopniu podkreśli wyrafinowany charakter upominku. Jeśli samo etui wydaje się zbyt skromnym prezentem, możesz dokupić do niego również dobrej jakości szkło hybrydowe na ekran lub innego rodzaju akcesoria do telefonu.Podobne Posty

https://caseworld.pl/