Thursday, October 22nd 2020

kwi
2012
22

FidMe – karty lojalnościowe – aplikacja ułatwiająca życie!

W dzisiejszych czasach, gdy w Google Play znajdują się  setki tysięcy aplikacji, ciężko jest trafić jakąś interesującą nowinkę. Jednak ostatnio natrafiłem na coś bardzo ciekawego i postanowiłem się tym z Wami podzielić. FidMe to jedna z tych aplikacji, mających za zadanie zmniejszyć ilość rzeczy, które musimy ze sobą nosić. Tym razem pozbywamy się naszych kart lojalnościowych i przenosimy je do naszego smartfona. Ile razy zdarzyło się wam, że w sklepie zostaliście zapytani czy posiadacie kartę na punkty? No tak posiadamy, ale w domu!

Z FidMe już się to nie powtórzy! Wystarczy zeskanować swoją kartę i mieć ją zawsze przy sobie. Ucieszą się również Ci, którzy swoje kary często gubią. Już w początkowej fazie użytkowania dostrzegamy wiele zalet i uproszczeń. Aplikacja od nowej wersji jest także w języku polskim, nie “atakuje” nas reklamami i jest całkowicie darmowa. Za wadę można uznać brak niektórych polskich programów, co wymusza na użytkownikach ręczne dodawanie tych pozycji.

Jako dodatkowe atuty można wspomnieć geolokalizację sklepów po wyborze danej karty lojalnościowej oraz możliwość zarządzania swoim kontem w specjalnie stworzonym serwisie. Najwięcej korzyści mogą dostrzec w tym sprzedawcy, gdyż pozwoli im to na bardziej dokładną analizę osób kupujących, a przez to lepsze dostosowanie produktów oraz polityki marketingowej. Nie sposób opisać wszystkie możliwe zastosowania, dlatego poniżej zamieszczam filmik prezentujący możliwości FidMe. Podsumowując warto wspomnieć, iż program chodzi bardzo płynnie i jest przyjemny dla oka. Współpracuje z technologią NFC, a mnogość opcji zadowoli nawet najbardziej zatwardziałych “zakupowiczów”. Co Wy sądzicie o produkcie developera Snapp?Podobne Posty

https://caseworld.pl/