Thursday, March 4th 2021

wrz
2012
5

Galaxy S III osiąga lepszą sprzedaż w USA niż iPhone 4S

Wygląda na to, że przegrana sprawa sądowa w pewnym sensie wyszła Samsungowi na dobre. Wiele osób zostało poruszone faktem sprytnego zmanipulowania biura patentowego przez Apple i najwyraźniej postanowiło stanąć po stronie koreańskiego koncernu. iPhone 4S był najlepiej sprzedającym się smartfonem przez ostatnie 10 miesięcy, jednak jego czasy chwały minęły bezpowrotnie. Dlaczego?

Ponieważ to Samsung Galaxy S 3 przejął pałeczkę w ciągu ostatniego miesiąca, jak donosi analityk Michael Walkley z Canaccord Genuity. Dominuje jako sprzedawany produkt u takich operatorów, jak T-Mobile, Sprint oraz Verizon. iPhone wciąż pozostaje urządzeniem numer jeden w AT&T, ale SGS3 jest tuż za nim.

Jednak nie tylko ten smartfon z Androidem wiedzie prym w Ameryce. Na popularności zyskały ostatnio Motorola Razr MAXX oraz modele z serii One od HTC.

Ciekawe jak długo Samsung utrzyma się na tej pozycji, w końcu konkurencja na czele z HTC, Motorolą, LG i Applem nie śpi, a co więcej przewiduje się, że wydadzą nowe urządzenia do końca tego roku. Choć warto pamiętać także o Note II, który pojawi się tego października w Europie i najprawdopodobniej zgarnie większość uwagi.Podobne Posty

https://caseworld.pl/