Thursday, February 9th 2012

lut
2010
11

Garmin-ASUS nuvifone A50 z Androidem

Pierwsze informacje o telefonie z Androidem od Garmin pojawiły się ponad rok temu. I po kilkunastu miesiąca doczekaliśmy się, firma oficjalnie zapowiedziała nuvifone A50.
Telefon zostanie zaprezentowany podczas zbliżającego się Mobile World Congress 2010.

Garmin zdradził też kilka szczegółów oraz zaprezentował zdjęcie urządzenia, które zostanie wyprodukowane we współpracy z koncernem ASUSTeK.

A50 posiada pojemnościowy wyświetlacz dotykowy o przekątnej 3,5 cala i rozdzielczości HVGA.
Nuvifon z Androidem jest też wyposażony w przeglądarkę internetową z multitouch, wsparcie dla Exchange, aparat 3MP z autofocusem, 4GB pamięci i czytnik kart microSD.
System telefonu A50 to Android z przerobionym UI, i fabrycznie zainstalowaną nawigacją turn-by-turn.
Użytkownik będzie miał dostęp do standardowych aplikacji Androida, jak Market, Google Map czy Gmail.

Cena i data premiery nie są jeszcze znane, w Europie telefon może pojawić się w pierwszym półroczu 2010.

garmin-asus_a50-268x540
Garmin-ASUS nuvifone A50



Podobne Posty

Komentarze dla “Garmin-ASUS nuvifone A50 z Androidem”

Nikt nie skomentował tego posta, bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Antyspam - (required)