Friday, February 21st 2020

lip
2012
2

Google publikuje obraz Jellybean dla tabletu Nexus 7

Że niebawem będzie premiera pierwszego tabletu od Google, pierwszego tabletu pod marką Nexus, to już wiemy. Że będzie to urządzenie autentycznie niedrogie, bo kosztujące zaledwie 199$ w wersji 8GB – to również wiemy. Zatem powodów do szczęścia nie brakuje. Jednak Google stara się dopieścić swoich użytkowników jeszcze bardziej. Tym razem chodzi konkretnie o tak zwanych “power userów”, czyli tych, którzy próbują zmian, nie tylko tworzą, ale także testują kolejne ROM-y, poszukując najbardziej zoptymalizowanej pod siebie wersji systemu Android.

Właśnie “power userom” wychodząc na przeciw, Google opublikowało pełny obraz systemu Android 4.1 Jellybean, dzięki któremu w razie ewentualnych problemów, niepowodzeń, czy po prostu chęci ujrzenia stockowego systemu znowu w akcji, będzie można do niego szybko powrócić.

W zbiorze obrazów znajdziemy link do pliku Android 4.1 Jellybean dla tabletu Nexus 7, jest to build oznaczony symbolem JRN84D. Dobrze, że Google zgodnie ze swą tradycją wspiera w ten sposób kolejne urządzenie z rodziny Nexus.Podobne Posty