Friday, October 30th 2020

cze
2011
9

Grand Prix Story: kolejne strategiczne uderzenie Kairosoft

Jeszcze dobrze nie ochłonęliśmy po ostatniej propozycji japońskiego studia Kairosoft, a już w Android Market pojawia się kolejna propozycja programistów z Nipponu – Grand Prix Story. A skoro bieżący tydzień to gorączka elektronicznej rozrywki za sprawą targów E3 w Los Angeles, to dlaczego nie spoglądać na propozycje z innych części świata.

Grand Prix Story powinna ucieszyć szczególnie kibiców Roberta Kubicy. Wzorem wcześniejszych propozycji, Game Dev Story i Hot Spring Story, ponownie wcielamy się w menedżera zarządzającego danym obiektem. Choć teraz naszymi podwładnymi będzie team rajdowy, a Świętym Graalem – Grand Prix wyścigów samochodowych. Oczywiście wszystko z przymrużeniem oka, w tej samej barwnej oprawie graficznej i rzucie izometrycznym.

Małe fiasko firmy to brak anglojęzycznej wersji Lite. Póki co w Android Market dostępna jest jedynie Grand Prix Story w cenie ~13 PLN.

Obiecuję niebawem recenzję gry. Niech no tylko skończę poprzednią, nad którą męczę się od dłuższego czasu. :)Podobne Posty

https://caseworld.pl/