Friday, September 18th 2020

kwi
2011
22

History: Great Battles Medieval dla Androida i Tegry 2

Znana wszystkim miłośnikom strategii History: Great Battles Medieval trafi na urządzenia z Androidem. Najważniejszy wymóg gry to jednak procesor Nvidia Tegra 2. Ta turowa strategia zaskarbiła sobie już serca wielu domorosłych generałów. Zapewne w przypadku urządzeń przenośnych najlepiej (i najwygodniej) będzie prezentować się na tabletach.

History: Great Battles to seria gier strategicznych sygnowanych logo History Channel. Wspomniana powyżej odsłona przenosi rozgrywkę w okres Wojny Stuletniej. Gracz otrzymuje możliwość wcielenia się w dowódcę wojsk angielskich bądź francuskich. Pod swoją pieczę otrzymuje do 20 zróżnicowanych oddziałów. Wszystkie są w pełni modyfikowalne pod kątem uzbrojenia, stylu walki czy opancerzenia. Wraz z kolejnymi zwycięstwami, każdy oddział rośnie w siłę i doświadczenie.

Kampania angielska przeznaczona jest dla nowicjuszy, tak by poznać sposób gry, zasady i strategie. Francuzi – jak to zwykle bywa – są bardziej wyrafinowani, a tym samym znacznie trudniejsi do opanowania. W grze przewijają się postaci historyczne: książę Walii Edward Woodstock zwany także Czarny Księciem, król Henryk V, Joanna d’Arc.

History: Great Battles Medieval oferuje trzy typy rozgrywki: kampania, multiplayer oraz skimrish (pojedyncza potyczka). Ta ostatnia jest szczególnie przydatna w opanowywaniu tajników gry i sposobów zwycięstwa.

Gra dostępna jest oczywiście w Android Market Tegra Zone za 6,99 USD.Podobne Posty

https://caseworld.pl/