Thursday, July 9th 2020

lut
2011
26

HTC – aktualizacje, premiery i ThunderBolt

Podczas tegorocznych targów MWC pojawiła się informacja, jakoby HTC Desire miał otrzymać aktualizację systemu do wersji 2.3. Miałoby to nastąpić w momencie wejście do sprzedaży modelu Desire S. Tymczasem rzecznik HTC poinformował, że update do Androida 2.3 dostaną także Desire HD i Desire Z. Gingerbread dla tych modeli dostępny będzie z chwilą gdy na półkach sklepowych pojawi się HTC Incredible S.

HTC Merge

Kolejne wieści z obozu HTC ThunderBolt. Tym razem są to przyczyny ciągłych opóźnień. Najwyraźniej ma to związek z błędem poboru energii. Testerzy, na których powołuje się Engadget, donoszą, że zużycie baterii jest tak wysokie, że nie da się uniknąć noszenia drugiego, zapasowego telefonu. Mowa o dwóch, trzech godzinach od momentu pełnego załadowania. W opracowaniu jest już nowy firmware, który zwiększy żywotność baterii i usunie występujące problemy z sygnałem.

HTC ThuderBolt

Oczekując na “grom z jasnego nieba”, HTC prezentuje oficjalnie urządzenie, które od blisko 6 miesięcy stanowiło tajemnicę poliszynela. Oto w ręce zachodnich serwisów trafiły egzemplarze HTC Merge. Podzespoły nie uległy zmianie w porównaniu z dotychczasowymi informacjami. Ekran 3,8 cala, kamera 5MP z możliwością nagrywania w rozdzielczości 720p, Android 2.2 i wysuwana klawiatura QWERTY.Podobne Posty