Thursday, October 22nd 2020

maj
2009
30

HTC Magic w Orange

Na oficjalnym blogu TP-Orange pojawił się wpis zapowiadający premierę telefonu HTC Magic. Telefon ma zostać zaprezentowany 4 czerwca.

W przyszłym tygodniu wprowadzimy do oferty smartfona HTC Magic. Moim zdaniem lepszego od G1 telefonu internetowego z systemem Google Android. Będziemy go sprzedawać ze specjalnie przygotowanymi planami taryfowymi w ramach oferty Orange dla Firm. Klienci biznesowi prócz tradycyjnych usług, dostaną też pakiet 1 GB na transmisję danych. Na użytkowników indywidualnych HTC Magic będzie dostępny w istniejących już planach taryfowych z opcją dokupienia oferty Orange Free. Szczegóły podamy 4 czerwca na wspólnym evencie HTC i Orange.

W komentarzach pod postem, autor blogu, Wojtek Jabczyński, rzecznika Grupy TP przedstawia jeszcze kilka szczegółów na temat telefony HTC Magic.
Telefon będzie zawierał kilka dodatków od HTC:

  • synchronizacja z serwerem Microsoft Exchange
  • aplikacja HTC umożliwiająca synchronizację z komputerem
  • nie trzeba potrzeba posiadać konta Gmai

htc_magicBrak wymaganego konta Gmail do uruchomineia telefonu wskazuje na to, że Android w HTC Magic od Orange będzie na licencji “The small strings option“, czyli bardziej otwartej (dla operatora i oproducenta), od tej w Era G1. Ciekawe jest to, że podczas prezentacji nie będzie przedstawiciela Google (przynajmniej tak wynika z tego postu).

HTC Magic to telefon który praktycznie składa się z tych samych części co HTC Dream (Era G1), a więc jeśli cena tego telefonu będzie wyższa to nie opłaca się kupować tego telefonu w Orange.Podobne Posty

https://caseworld.pl/