Sunday, July 12th 2020

sie
2012
14

HTC One X zaktualizowany do wersji 4.0.4

Jeszcze niedawno słychać było plotki, że na flagowy model HTC na rok 2012 – One X – nie będą wychodziły poprawki systemu 4.0 Ice Cream Sandwich, tylko użytkownicy od razu dostaną 4.1 Jelly Bean, oczywiście w pewnej przyszłości. Plotki te okazały się na szczęście wyssane z palca – cztery dni temu, dziesiątego sierpnia został wydany update dla tego modelu, podnoszący system operacyjny do wersji 4.0.4.

Wraz z aktualizacją Androida nastąpiła także aktualizacja interfejsu HTC Sense. Najważniejszą zmianą, o którą wielu użytkowników prosiło, jest możliwość zmiany działania przycisku otwierającego ostatnie aplikacje. Dzięki update’owi można na stałe zmienić jego funkcjonalność na wywoływanie klasycznego, znanego z poprzednich wersji systemu menu.

Usprawniono także zarządzanie zakładkami w przeglądarce internetowej, dodając specjalny przycisk przełączania zakładek. Zmianom uległo także kilka funkcji aparatu fotograficznego, takich jak ustawianie balansu bieli i automatyczej ostrości. Bardzo ciekawie wygląda także możliwość ujednoliconego logowania do portalu Facebook, umożliwiająca użytkownikom dostęp do serwisu z różnych aplikacji i przeglądarek. Poprawiono także usługę Beats Audio, dzięki czemu HTC One X stał się jeszcze lepszym odtwarzaczem muzyki.

Aktualizacja jest rzeczywistym odzwierciedleniem potrzeb użytkowników, za co HTC należy się duży plus. Dzięki niej smartfon stał się wygodniejszy w obsłudze, pozwalając na jeszcze większe personalizowanie urządzenia wzlgędem swoich potrzeb. Teraz czekamy na Androida 4.1 Jelly Bean :-)Podobne Posty