Wednesday, July 8th 2020

sie
2019
5

InPost Mobile – zarządzanie przesyłką jeszcze nigdy nie było tak proste!

Aplikacja InPost Mobile to nowoczesne narzędzie umożliwiające kontrolę nad przesyłkami. Poznaj jej funkcje i dowiedz się kto tak naprawdę powinien sięgnąć po opisywaną aplikację.

InPost Mobile - zarządzanie przesyłką jeszcze nigdy nie było tak proste!

Zastanawiasz się kiedy do twoich drzwi zadzwoni długo oczekiwany kurier? Gdzie tak naprawdę znajduje się twoja paczka i kiedy wreszcie trafi do wybranego Paczkomatu? Czy nadana przesyłka dotrze do adresata na czas? Odpowiedzi na wszystkie, zadane powyżej pytania dostarczy ci mobilna aplikacja InPost Mobile. Jak działa wspomniane narzędzie? Komu przyda się InPost Mobile?

InPost Mobile – pełna kontrola nad przesyłkami!

InPost Mobile to nowoczesna aplikacja, która powstała z myślą o ułatwieniu procesu wysyłania, odbierania i zarządzania przesyłkami. Co istotne to fakt, iż aplikacja została wyposażona w szereg niezwykle przydatnych funkcji. To właśnie one pozwalają dostosować usługę do indywidualnych preferencji użytkownika. O jakich zatem – konkretnie – funkcjach mowa?

Po pierwsze: Śledzenie przesyłek

Zastanawiasz się gdzie obecnie znajduje się twoja paczka? W takim razie sięgnij po aplikację InPost Mobile i wpisz numer przesyłki w odpowiednie okno wyszukiwania. Po chwili na ekranie twojego urządzenia mobilnego pojawi się lokalizacja. Co istotne to fakt, iż w ten sposób możesz sprawdzić zarówno miejsce pobytu przesyłek wysłanych, jak i oczekiwanych.

Po drugie: Powiadomienia push

Zdarza ci się zapomnieć o odbiorze przesyłki? To już nie problem! Nasza aplikacja InPost Mobile automatycznie prześle ci powiadomienie push w chwili, gdy będziesz znajdował się nieopodal Paczkomatu bądź też o uprzednio wybranej przez ciebie godzinie.

Po trzecie: Mapa i GPS

Aplikacja InPost Mobile została wyposażona w użyteczną mapę, która ułatwi proces odbioru oraz wysyłki paczki. Dzięki niej bez problemu zlokalizujesz Paczkomaty i Punkty Odbioru Przesyłek. Ale to nie wszystko! Wbudowany GPS umożliwi szybkie i łatwe zaplanowanie trasy podróży.

Po czwarte: Nazwa paczki

Kolejną, niezwykle użyteczną funkcją jest możliwość nadania przesyłce nazwy. Koniec z nic niemówiącymi ci numerami! Dzięki aplikacji InPost Mobile nadasz nazwy poszczególnym przesyłkom, a tym samym będziesz mógł rozróżnić paczki bez konieczności porównywania długich numerów nadania.

Po piąte: Archiwum

Chcesz mieć pełną kontrolę nad swoimi przesyłkami? Wiedzieć kiedy i do kogo zostały wysłane, a nawet znać trasę ich podróży? Jeśli tak, to z pewnością przypadnie ci do gustu kolejna z użytecznych funkcji aplikacji InPost Mobile, a mianowicie Archiwum. To właśnie tu gromadzone są wszystkie informacje o twoich przesyłkach.

…to jeszcze nie wszystko

Sądzisz, że to już wszystkie funkcje aplikacji InPost Mobile? W żadnym razie! Wśród innych, godnych uwagi opcji warto wymienić między innymi możliwość wykonania płatności w aplikacji za paczki za pobraniem. Co więcej, wszystkie przesyłki zamówione na numer telefonu przypisany do aplikacji będą wyświetlane zaraz po zalogowaniu.

Aplikacja InPost Mobile to proste w obsłudze, w pełni bezpłatne narzędzie, które sprawdzi się w przypadku wszystkich użytkowników – zarówno tych korzystających z usług InPost na co dzień, jak i tych, którzy odbierają czy też wysyłają paczki wyłącznie sporadycznie.

Aplikacja InPost Mobile dostępna jest zarówno w sklepie Google Play, jak i App Store.Podobne Posty