Friday, October 30th 2020

wrz
2011
8

Kairosoft znów atakuje: Pocket League Story

Pocket League Story to kolejny mini-tycoon z japońskiego studia Kairosoft. Firma mająca już na sumieniu niejedną wolną godzinę użytkowników urządzeń z Androidem tym razem proponuje nam wcielenie się w rolę menedżera drużyny piłkarskiej. Coś akurat na czasie dla wszystkich tych, którzy z uwagą śledzą olśniewające sukcesy naszej rodzimej reprezentacji pod wodzą trenera Smudy[sic!].

Otrząsając się z tej potężnej dawki ironii, należy się kilka słów na temat samej gry. Choć w zasadzie równie dobrze można by odnieść się do pozostałych produktów Kairosoft, by zrozumieć, że japoński producent idealnie wpasował się w pusta do niedawna niszę na rynku androidowych gier. Bezdyskusyjnie jest to jedna z tych firm, które znalazły dla siebie miejsce w Android Market z ciekawymi i wciągającymi na długie godziny pomysłami.

Tak wiec Pocket League Story to kolejny po Grand Prix Story, Hot Springs Story i Game Dev Story tytuł, w którym zadaniem gracza jest zarządzanie powierzonymi zasobami. W najnowszym produkcie dotyczy to klubu piłkarskiego. Do Football Managera jest mu jeszcze wprawdzie daleko, ale i bez licencji czy dopracowanej szaty graficznej możemy zapomnieć o całym świecie.

Gra dostępna jest w Android Market w cenie 15,57 PLN.Podobne Posty

https://caseworld.pl/