Friday, February 28th 2020

lip
2012
2

Kolejny Samsung z ICS nadchodzi – tym razem z dolnej półki

Samsung dostarcza użytkownikom już kilka modeli wyposażonych w Androida 4.0 Ice Cream Sandwich, lecz póki co rzecz dotyczy głównie modeli topowych, z dość wysokiej półki cenowej. Teraz producent z Korei Południowej zabiera się za kreowanie modeli dla nieco mniej wymagających fanów systemu z zielonym robotem.

Dziś ukazały się pierwsze informacje o modelu GT-B5330, będącym urządzeniem low-endowym, lecz z pewnością nie można skreślać go od razu, ma bowiem kilka ciekawych cech. Poza systemem operacyjnym w wersji 4.0.4, GT-B5330 okazuje się być smartfonem wyposażonym w klawiaturę QWERTY w stylu BlackBerry, a to rozwiązanie od lat ma swoich miłośników. Ponadto dowiedzieliśmy się także, że sprzęt będzie miał procesor o zupełnie przyzwoitej częstotliwości taktowania: 850Mhz.

Reszta specyfikacji owiana jest tajemnicą. Nie wiadomo na razie, jaką przekątną będzie posiadał ekran, wiadomo natomiast, że rozdzielczość będzie dość kiepska, bo zaledwie 240×320 pikseli (QVGA). Urządzenie oczywiście będzie obsługiwało łączność 3G, a pozostałych informacji dowiemy się pewnie już w niedalekiej przyszłości, łącznie z ceną i obszarami, na których GT-B5330 trafi do sprzedaży.Podobne Posty