Tuesday, July 7th 2020

maj
2011
23

[Update]Launcher Pro Player – nowe dziecko Federico Carnalesa

Aktualizacja: Federico ogłosił konkurs na nazwę swojej nowej aplikacji. Każdy, kto chciałby wziąć udział w konkursie powinien zapoznać się z regulaminem dostępnym tutaj. Wymagania: konto PayPal. Nagroda: 200 USD.

Zapewne znajdą się tacy, którym minimalistyczny układ wykorzystany przez Microsoft w Windows Phone 7. Android z podobnym UI już istnieje, choć porównując z pierwowzorem, w oczy dalej uderza bogactwo. Lepszy w tym wypadku wydaje się być Launcher 7 dostępny w Android Market. Ale może ograniczyć się tylko do odtwarzacza muzyki? Z tym będzie łatwiej, bowiem w opracowaniu jest już player wyglądający niemal identycznie na obu systemach.

Twórcą funkcjonującego pod roboczą nazwą Fede’s Music App jest nie kto inny jak Federico Carnales, autor popularnego Launcher Pro. Porównując aplikację z playerem Zune z WP7, nie widać praktycznie różnicy. Te same czcionki, efekt bumpy przy końcu listy, nawet buttony w oknie głównym. I to wszystko gra, a przy aktywnym połączeniu wyświetla tapetę aplikacji z fotografią wykonawcy. Mało tego, odtwarzacz wygląda równie dobrze na małych ekranach smartfonów, jak i na dużych pulpitach tabletów z Honeycomb.

 

Projekt jest jeszcze we wstępnej fazie alfa, więc trochę przyjdzie poczekać na jego stabilną wersją. Kto wie, być może stanie się integralną częścią Launcher Pro. APK wersji alfa znajdziecie tutaj.Podobne Posty