Saturday, May 25th 2019

maj
2011
20

Logitech prezentuje akcesoria dla tabletów

Skoro producenci sprzętu komputerowego zaangażowali się na całego w wojnę tabletów, to dlaczego nie mogliby do nich dołączyć wytwórcy akcesoriów? Każdy rycerz potrzebuje giermka, nawet takiego, który działa na kilka frontów. Logitech zaprezentował właśnie komplet urządzeń ułatwiających obsługę tabletów: klawiaturę, mysz i głośniki. Wszystko bezprzewodowe.

Logitech Wireless Speaker – w skrócie: muzyka bez kabli. Pozwalają na sparowanie z urządzeniem głównym za pośrednictwem Bluetootha i korzystanie z nich w odległości 15 m od źródła dźwięku. Zastosowana w nim bateria – według producenta – pozwoli na pracę przez 10 godzin. Bez przerw.

Logitech Tablet Keyboard – występuje w dwóch wersja, dla Androida i dla iPadów. Wykorzystując sprawdzony już pomysł, akcesorium pozwala nie tylko na wygodną obsługę tekstu poprzez fizyczną klawiaturę, ale dodatkowo pozwala na skorzystanie z niej jako podpórki.

Logitech Tablet Mouse – może być podłączone do wszystkich urządzeń z systemem 3.1 Honeycomb i nowszym za pośrednictwem technologii Bluetooth. Mysz laserowa charakteryzująca się dobrą precyzją. Komfort pracy zapewni także scroll, bez którego chyba już nikt nie wyobraża sobie urządzeń tego pokroju.Podobne Posty