Saturday, June 24th 2017

gru
2016
20

Mocny i niezawodny – Samsung Galaxy S6

Galaxy S6 to jeden z najbardziej udanych modeli tej serii, który bardzo szybko zyskał popularność. Zawdzięcza ją wykorzystaniu renomowanych podzespołów, dzięki którym działa nadzwyczaj płynnie i bezawaryjnie.

Mocny i niezawodny – Samsung Galaxy S6

Telefon prawdziwie nowej generacji

Jeszcze kilka lat temu Samsung uważany był za solidnego gracza na smartfonowym rynku, jednak raczej nie zaliczano go do ścisłej czołówki. Wszystko zmieniło się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, gdy swoją oficjalną premierę miała seria Galaxy. Od tego czasu każdy kolejny model wyznacza nowe trendy w telefonii i nie bez przyczyny jest jednym z najpopularniejszych smartfonów w Europie.

Jednym z najbardziej udanych i zarazem najciekawszych modeli Samsunga jest Galaxy S6. To urządzenie nowej generacji, pełne innowacyjnych rozwiązań technologicznych, a przy tym bardzo trwałe i wytrzymałe. Odznacza się niebywałą uniwersalnością, dlatego też równie dobrze sprawdza się w rękach przedsiębiorczego biznesmena i młodego człowieka lubującego się w multimediach.

Podzespoły wysokiej klasy w Samsungu Galaxy S6

S6 został wyposażony w znakomite podzespoły, które gwarantują sprawną pracę całego telefonu. To niezmiernie istotne, bowiem ciągłe zacinanie się lub innego rodzaju awarie mocno irytują użytkownika smartfona. Konstruktorzy umieścili we wnętrzu urządzenia mocną jednostkę z ośmioma rdzeniami, która taktuje z częstotliwością 2,1 GHz oraz 1,5 GHz. Usprawniono system chłodzenia, dzięki czemu komórka utrzymuje stałą temperaturę i się nie nagrzewa.

Świetny napęd graficzny to kolejna zaleta. Wszystkie wyświetlane elementy są znakomitej jakości, a telefon nie spowalnia swojej pracy nawet przy oglądaniu długich filmów czy działaniu w tle wielu aplikacji.

Wyświetlacz AMOLED

Smartfony Samsunga od dawna słyną ze świetnych ekranów – technologia AMOLED jest już właściwie jednym ze znaków rozpoznawczych marki. W S6 została po raz kolejny udoskonalona, a osiągnięty efekt robi wrażenie nawet na najbardziej wymagających użytkownikach. Smartfon o wymiarach 143,4 mm wysokości, 70,5 mm szerokości oraz 6,8 mm grubości posiada wyświetlacz o rozdzielczości 5,1 cala, co wydaje się być idealnym kompromisem między wygodą użytkowania, a wielkością wyświetlanego obrazu.

Jednak nie tylko rozmiar jest istotny, lecz również jakość, a tu Samsung Galaxy S6 naprawdę robi wrażenie. Format QHD (2560×1440 pikseli) oferuje niesamowicie realistyczne wyświetlanie kolorów w świetnym kontraście. Z powodzeniem nadaje się do oglądania filmów czy przeglądania stron internetowych – wszelkie szczegóły są optymalnej wielkości, a obraz nie męczy oczu.

Innowacyjne ładowanie baterii

Problem zbyt szybko rozładowującej się baterii to największa bolączka obecnie produkowanych smartfonów. Zwykle nie trzeba specjalnie intensywnie korzystać z telefonu, by być świadkiem szybko ubywających procentów energii w baterii.

Aby zapobiec temu problemowi, w Samsungu Galaxy zastosowano baterię o pojemności 2550 mAh. Cechuje się ona dużą wytrzymałością, ale prawdziwie innowacyjna jest możliwość ładowania indukcyjnego dzięki specjalnemu urządzeniu południowokoreańskiego producenta. Element współpracuje w standardzie PMA oraz Qi, przez co jest bardzo uniwersalny i praktyczny.

Pozytywnie zaskakuje prędkość ładowania, która znacznie przewyższa większość modeli dostępnych obecnie na rynku. Ponadto pierwsze kilkadziesiąt procent baterii jest uzupełniane w tempie większym niż 1% na 1 minutę.

Samsung Galaxy S6 to telefon wartościowy i funkcjonalny, który można nabyć w ofercie abonamentowej i na kartę. Jakościowe podzespoły gwarantują zadowolenie każdego użytkownika.

 Podobne Posty

Komentarze dla “Mocny i niezawodny – Samsung Galaxy S6”

  1. just beneath, are numerous entirely not related internet sites to ours, nevertheless, they’re surely worth going over

  2. Sites of interest we’ve a link to

  3. just beneath, are a lot of entirely not related web-sites to ours, nonetheless, they are certainly worth going over

  4. here are some links to websites that we link to simply because we assume they are worth visiting

  5. please pay a visit to the sites we stick to, like this 1, as it represents our picks in the web

  6. we like to honor several other world-wide-web websites on the net, even if they aren

  7. we like to honor many other world-wide-web websites around the web, even though they aren

Dodaj komentarz