Thursday, February 27th 2020

lip
2012
8

Motorola Defy Pro – kolejny smartfon z QWERTY

Jak się okazuje, Samsung nie jest jedynym producentem, który zamierza wydać w najbliższym czasie urządzenie wyposażone w pełną klawiaturę QWERTY. Podobnie bowiem postanowiła Motorola, której najnowszy model – Motorola Defy Pro – trafi na rynek brazylijski już 15 lipca.

Motorola Defy Pro posiada wygląd tradycyjny dla smartfonów z biznesowej rodziny BlackBerry. Pod ekranem o przekątnej 2.7 cala znajduje się pełna klawiatura w układzie pionowym, wyposażona także w ułatwiający poruszanie się po pulpitach i ikonach trackpad. Ponadto znajdziemy tu klasyczne, choć w smartfonach bardzo rzadko spotykane przyciski nawiązywania i kończenia rozmowy oraz cztery klawisze typowe dla Androida: dom, menu, powrót i szukaj.

Oczywiście nazwa Defy zobowiązuje, i także model Defy Pro okazuje się być konstrukcją wzmocnioną i szczególnie odporną na kurz i wodę. Niestety jest i wielka wada – pierwsze informacje mówią dość wyraźnie, że Motorola Defy Pro będzie pracowała na systemie Android w wersji… 2.3 Gingerbread, co jest ze strony Motoroli decyzją wysoce niezrozumiałą. Jeśli okaże się to prawdą, użytkownikom pragnącym nowości nie pozostanie nic innego, jak sięgnąć po produkt konkurencji.Podobne Posty