Tuesday, February 18th 2020

lut
2018
7

Multimedialny ekspert – Galaxy A5

Czy dzisiejsze smartfony mogą czymś jeszcze zaskoczyć użytkowników? Samsung A5 to prawdziwy potwór multimedialny, który został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających konsumentach.

androidal

Nowoczesne technologie mobilne

Samsung Group to jedna z największych na świecie grup biznesowych, która skupia przede wszystkim przedsiębiorstwa z branży elektronicznej. Mało kto jednak wie, że znajdują się tu również m.in. instytucje finansowe. Marka ta od lat mieści się także w czołówkach wszelkich rankingów dotyczących produkcji urządzeń mobilnych i smartfonów, w czym ogromna zasługa pojawienia się telefonów z serii Galaxy.

Dzięki wieloletnim doświadczeniom firmy oraz stałemu naciskowi na rozwój nowoczesnych i innowacyjnych technologii mobilnych, Samsung jest dziś nieodłącznie kojarzony z wysoką jakością swoich produktów i nowatorskimi rozwiązaniami w zakresie elektroniki. Liczne ośrodki badawcze na całym świecie zatrudniają najlepszych projektantów i konstruktorów, a owocem ich pracy są tak funkcjonalne smartfony, jak choćby Samsung Galaxy A5Premiera tego telefonu wzbudziła ogromne poruszenie na rynku, a samo urządzenie cieszy się zaufaniem zarówno wśród ekspertów, jak i użytkowników.

Telefon Galaxy A5 został wsparty wydajnymi rozwiązaniami multimedialnymi, dzięki czemu spełnia potrzeby różnorodnych użytkowników. Sprawdza się tak w warunkach biznesowych, jak i prywatnych, będąc jednocześnie pomocą w pracy czy przy nauce oraz doskonałym, mobilnym źródłem rozrywki.

Samsung Galaxy A5 – znakomite parametry optyczne

Jak już wspomniano, znakiem rozpoznawczym telefonu Galaxy A5 są wysokiej jakości multimedia. Wystarczy spojrzeć na parametry aparatów, jakie umieszczono w tym modelu. Zarówno główna soczewka, jak i dodatkowa umieszczona z przodu, mają matryce o rozdzielczości aż 16 Mpix. Nie dość, że takie podzespoły jeszcze do niedawna były spotykane niemal wyłącznie w profesjonalnych aparatach fotograficznych, to mało który smartfon może konkurować z A5 nawet dziś.

Aparat został wzmocniony wieloma funkcjami dodatkowymi, jak choćby autofocus czy możliwość wykrywania twarzy oraz tryb panoramiczny. Udoskonalono także tryb zapisu fotografii, dzięki czemu uchwycone ujęcia są dokładniejsze i wyraźniejsze. Dzięki systemowi doświetlenia możesz robić zdjęcia nawet przy słabym oświetleniu.

Nie można zapominać o parametrach dotyczących wideo. Samsung Galaxy A5 rejestruje filmy w jakości HD, dzięki czemu są one płynne i bardzo wyraziste. Zapisany format pozwala na odtworzenie ich na znacznie większym odbiorniku, gdzie wciąż zachowany będzie ten sam poziom ostrości oraz detali.

Warto również dodać, że zarówno system rejestrowania materiałów, jak i ich edycji są bardzo proste w obsłudze. Bez kłopotów poradzisz z tym sobie nawet w sytuacji, gdy nigdy wcześniej nie korzystałeś z telefonu marki Samsung.

Czytnik linii papilarnych

Choć element ten przez niektórych uważany jest za gadżet, w rzeczywistości stanowi świetną ochronę przed odblokowaniem urządzenia przez niepowołane osoby. Po prostu zapisz w ustawieniach odcisk Twojego kciuka – dzięki temu szybko uruchomisz telefon, a jednocześnie zapobiegniesz bolesnym skutkom włamania do zawartości Twojego smartfona. Szczególnie, jeśli posiadasz na nim różnego rodzaju wrażliwe dane.

Telefon Samsung Galaxy A5 – dla miłośników multimediów

Jeśli cenisz nowoczesne i sprytne rozwiązania, powinieneś zdecydować się na Galaxy A5. To urządzenie o intuicyjnym menu i przyjaznym interfejsie, a do tego zastosowano tu nowoczesne technologie multimedialne, które wpływają na komfort użytkowania każdego dnia. Zapis wysokiej jakości zdjęć i filmów czy doskonała grafika to tylko niektóre z udogodnień czekających na posiadaczy A5. Odkryj wachlarz nowych możliwości z kolejnym smartfonem z serii Galaxy.Podobne Posty