maj
2010 15
2010 15
Need for Speed Shift na Androida
EA zapowiedział premierę gry Need for Speed Shift dla Androida. Aplikacja pojawi się 4 czerwca w Android Market. Pierwsza androidowa odsłona najdłuższej serii wyścigów oferuje 20 samochodów, 18 tras oraz tryb multiplayer przez WiFi lub Bluetooth.
Aplikacja jest już od kilku miesięcy dostępna na iPhone, w sklepie Apple kosztuje $6.99. Need for Speed Shift zajmuje 178 MB pamięci.
Need for Speed Shift na iPhone





Może w końcu Electronics Arts wypuści jakąś udaną grę na Androida, bo na razie to jest porażka.
Średni TETRIS za pięć dolców, jeszcze cieńszy SPORE, oraz lepsze SIMS i Bejeweled za taką samą kasę to trochę mało jak na największą firmę w branży.
Nigdy nie przepadałem za EA bo zachowuje się jak typowa amerykańska korporacja. No i w zasadzie nie oferuje ambitnych tytułów.
Najgorsze w EA jest to że przejmuje ambitnych producentów a potem niszczy/wchłania/wykańcza. Kto dziś pamięta takich kultowych twórców jak Westwood Studios, Bullfrog, Maxis oraz BioWare (ten to za jakiś czas).
by Ogre on 15 maja 2010 o 20:36.
Dużo pamięci to zajmie.
A wiadomo czy moto Milestone i Nexus 1 będą mogły włączyć jakąś mocniejszą grafikę? (szkoda żeby użytkownicy byli ograniczeni – nie po to kupuje się telefon ze snapdragonem żeby leżał odłogiem)
by qwerty on 15 maja 2010 o 21:10.
pewnie nie bedzie dzialac na andkach nizczych niz 2.0 :/
by adasio2326 on 20 maja 2010 o 18:26.
Mam nadzieję, że niebawem będzie można tego enefesa pobrać jakimś ”lewym” źródłem, bo mój SE x10 nie będzie się marnował, gdy taka gra chodzi po necie :)
by Patryk on 18 sierpnia 2010 o 20:07.
Need for Speed Shift znajduje się tutaj:
megaupload.com/?d=X37VX6DC
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji (kariera, wszystkie trasy, etc) należy kupić kod (9.99 USD), bo powyższy .apk to demo.
Wymaga procesora 1 GHz, 100 MB w telefonie i 2GB karty.
by admin on 17 września 2010 o 16:17.
Fajna gra
by marek on 20 września 2010 o 22:21.