Thursday, February 27th 2020

paź
2012
9

Nexus 7 32GB istnieje i już znalazł pierwszego nabywcę

Od pewnego czasu słychać głosy, że Google wraz z Asusem szykują kolejną, trzecią wersję swojego tabletu Nexus 7. Różnić się ma od poprzednich dwóch zwiększoną pojemnością – do 32GB przeznaczonych na dane użytkownika. Choć plotka dzięki dociekliwym dziennikarzom nosi coraz mocniejsze znamiona prawdopodobieństwa, wciąż czekamy na oficjalne potwierdzenie istnienia urządzenia od Google lub Asusa.

Jak się jednak okazuje, przy odrobinie szczęścia można trafić na nową wersję Neksusa nawet bez tego potwierdzenia. Jeden z klientów w Japonii, który zamówił i zapłacił za wersję o pojemności 16GB po odpakowaniu tabletu zauważył, że jego Nexus ma 32GB wbudowanej pamięci. A konkretnie 27.5GB wolnego miejsca. To się nazywa mieć fart :)

32GB Nexus 7 to przede wszystkim odpowiedź na nowe tablety od Amazona z linii Kindle Fire HD. Jeff Bezos podczas prezentacji wyśmiał Google i ich 8GB w najtańszym Neksusie, oferując Kindle z 16GB i 32GB pamięci. Skoro nie ma oficjalnego potwierdzenia istnienia nowego Neksusa, próżno także szukać jego ceny, ale spodziewamy się, że będzie to 299 dolarów za sztukę.Podobne Posty