Saturday, July 4th 2020

lip
2011
14

Nieoficjalny Flash Player dla słabszych smartfonów

Na pewno części z Was brakuje małego, skromnego dodatku do systemu w postaci Flash Player 10.1. Niestety, ma to związek z ograniczeniami ustalonymi przez Adobe i brakiem wsparcia dla urządzeń wyposażonym w procesory ARMv6 (lub ARM 11 jak kto woli). Fear no more. Oto chińscy developerzy zdołali przełamać zabezpieczenia oryginalnej aplikacji i dostosowali ją dla potrzeb słabszych urządzeń.

Według Android Campus kompatybilnymi urządzeniami są:

LG Optimus One p500, LG Optimus gt 540, LG Optimus t, v oraz s, Samsung Galaxy 3, Samsung Galaxy 5, Samsung Galaxy 551, Samsung Galaxy Fit, Samsung Galaxy Pop, Samsung Galaxy Ace, Samsung Spica (Galaxy Lite), Samsung Galaxy Apollo, Samsung Galaxy I7500, Sony Ericsson Xperia X8, Sony Ericsson Xperia X10, Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia X10 Mini Pro, HTC Wildfire, HTC Wildfire S, HTC Desire, HTC Legend, HTC Hero, Dell xcd28, Dell xcd35 a.k.a. orange San Francisco a.k.a. ZTE Blade, SPICE MI-300 aka Orange Boston, Huawei Ideos, Micromax a60, Micromax bling 2, Acer betouch E110, Motorola Quench oraz inne oparte na ARMv6

Niestety nie jest to do końca prawdą. Samsung i5700 z fabrycznym softem Play (2.1 Froyo) nie przyjął w ogóle pliku APK. W sieci pojawiają się też głosy, że nie działa na HTC Hero. Nie wykluczone, że jest to kwestia systemu. Sukcesem kończą się instalacje przede wszystkim na zrootowanych urządzeniach z nieoficjalnymi modyfikacjami Androida powyżej wydania 2.2. Got root?

Link do APK. Instalacja na własną odpowiedzialność.Podobne Posty