Wednesday, June 3rd 2020

mar
2020
2

Nowa jakość sprzedaży laptopów poleasingowych?

Od lat kupienie używanego laptopa to stosunkowo prosta sprawa. Sprzedawcy prześcigają się w poleasingowych nowościach. Oferują dłuższy czas pracy na baterii, dłuższą gwarancje, staranniej opisują stan techniczny i wizualny laptopa. Wszystko to związane jest z rosnącą popularnością używanej elektroniki na naszym rynku. A jednak jedna firma wpadła na coś genialnego – można powiedzieć na nową jakość w branży. Mowa tutaj o portalu konkretnasztuka.pl, który to jest córką sklepu amso.pl.

Nowa jakość sprzedaży laptopów poleasingowych

Sprzęt poleasingowy, a w szczególności laptopy ma to do siebie, że jest po prostu używany. Używany to znaczy, że nosi ślady po wcześniejszym właścicielu. Nieważne jak dbasz o swój sprzęt, po dwóch czy trzech latach pracy na laptopie ten prawdopodobnie będzie nosić większe bądź mniejsze ślady używania. Obtarte boki, wytarte klawisze, może przetarty touchpad? W skrajnych przypadkach może to być nawet pęknięcie bądź jakieś wady na matrycy. Firmy, które sprzedają używany sprzęt poleasingowy muszą jakoś oznaczać ślady użytkowania. Najpopularniejszym sposobem jest dzielenie na klasy: A, A-, B, C. Trochę jak w szkole, woleliśmy mieć najwyższą ocenę, czyż nie? Ale czy ocena zaledwie o pół punktu mniejsza niż najwyższa powoduje, że powinniśmy się przejmować? Myślę, że nie. Z drugiej strony jeżeli firma sprzedająca używany sprzęt pisze o możliwych wadach wizualnych na obudowie bądź matrycy nasz umysł podpowiada nam „Nie kupuj tego, wybierz coś co nie nosi śladów użytkowania”. Automatycznie nastawiamy się negatywnie do sprzętu, który oznaczony jest gorzej niż najwyższa ocena. Nawet przykładowe zdjęcia wielu z nas nie przekonują, mylnie myśląc pewnie, że sklep robi zdjęcia najlepiej wyglądającemu egzemplarzowi, a do klientów wysyła gorszy.

Wszystkie te obawy, uzasadnione bądź nie, nie dotyczą portalu konkretnasztuka.pl. Tutaj wszystko jest jasne, kupujemy to co widzimy, co więcej od razu uzyskujemy numer seryjny laptopa co pozwala nam sprawdzić jego historię na stronie producenta. Konkretna sztuka to konkretny produkt, to dokładnie sfotografowany i pieczołowicie opisany laptop. Nigdy już nie kupisz kota w worku, ponieważ masz dokładny wgląd w każdy laptop poleasingowy na stronie. Zdjęcia wykonane w 360 ° pozwalają nam oglądać interesujący nas laptop czy smartfon z każdej strony, od boku i z dużym przybliżeniem co oznacza, że wszystko jest dla nas jasne już przed zakupem. Sami możemy ocenić stan wizualny danej sztuki, poznać układ klawiatury, stan matrycy czy obudowy, a wpisując numer seryjny laptopa na stronie danego producenta bez problemu dowiemy się kiedy został wyprodukowany.

Co ważne każdy powinien tam znaleźć coś dla siebie. Sklep oferuje laptopy od 400 zł, ale można również znaleźć np. niemal nowe Delle 7280, doskonałe laptopy biznesowe dla mobilnych i często podróżujących. Ale na laptopach się nie kończy, iPhony, iPady czy pancerne tablety firmy Panassonic to tylko część asortymentu, który dzisiaj można znaleźć na stronie.

Konkretna sztuka ciągle się rozwija i oferuje coraz większy asortyment, jeszcze niedawno było to kilka wybranych laptopów poleasingowych, dzisiaj można tam znaleźć również tablety czy smartfony od Apple. Wybieraj spośród setek egzemplarzy i znajdź coś dla siebie. To właściwie jak prawdziwy sklep tylko, że nie musisz wychodzić z domu, a zakupu możesz dokonać z dowolnego miejsca w Polsce.

Co ważne konkretnasztuka.pl jest częścią firmy, która ma już ugruntowaną pozycję na rynku, zapewnia w standardzie12 miesięczną gwarancję realizowaną w 14 dni roboczych, legalny system Windows 10 oraz szybką wysyłkę zakupionego sprzętu poleasingowego.

Jeżeli dotychczas bałeś się używanych biznesowych laptopów powinieneś zajrzeć i przekonać się na własne oczy jak takie produkty wyglądają i co mają do zaoferowania. Zwłaszcza, że sklep oferuje możliwość dokładnego obejrzenia interesującego Cię laptopa, a dzięki podanemu numerowi seryjnemu również sprawdzeniu jego historii na stronie producenta. Bardzo duży wybór laptopów oraz smartfonów sprawa, że każdy powinien znaleźć coś dla siebie.Podobne Posty