Saturday, July 11th 2020

sty
2013
25

Nowy średniak od Acera

Acer-E1

Według firmy Acer największa ilość fanów systemu Android to ci, którzy poszukują urządzenia ze średniej półki. Takiego, które odstaje od tych najsłabszych, zapychających rynek, nie oferujących praktycznie żadnej przyjemności z korzystania, ale jednocześnie nie będących na samym szczycie, z obłędnymi parametrami i równie trudną do zaakceptowania ceną.

Dlatego też Acer właśnie pokazał swoje następne urządzenie z Androidem, smartfona oznaczonego symbolem E1. Ten średniak swobodnie pracuje na wersji systemu 4.1.1 Jelly Bean, parametry ma przyzwoite, do szczęścia brakuje nam tylko wiedzieć jaka będzie cena, i czy rzeczywiście “średnia”.

Acer E1 posiada ekran o przekątnej 4.5 cala i rozdzielczości qHD (540×960 pikseli), dwurdzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1Ghz, 1GB pamięci RAM, 4GB pamięci wbudowanej, możliwej do zwiększenia dzięki slotowi na karty microSD. Aparat ma 5MP, a bateria ma pojemność 1760mAh. Wymiary urządzenia to 132 x 68.5 x x9.9 mm, a waga to 130 gramów. Z pewnością smartfon będzie pokazany na zbliżających się targach MWC.Podobne Posty