Wednesday, December 2nd 2020

cze
2019
11

Ochrona dla twojego telefonu – etui dla modelu iPhone XS

W trakcie codziennego użytkowania naszego smartfonu nieświadomie narażamy go na uszkodzenia. Obudowa naszego telefonu może się porysować od zwykłego trzymania go w kieszeni razem z kluczami lub co gorsza popękać w wyniku upadku. Taki przykry scenariusz może nas słono kosztować dlatego tak bardzo istotna jest odpowiednia ochrona zarówno tylnej obudowy jak i samego wyświetlacza. Na rynku dostępnych jest tysiące różnych modeli, dlatego każdy znajdzie coś pod swój gust.

Ochrona dla twojego telefonu - etui dla modelu iPhone XS

Zadbaj o ochronę swojego telefonu

Koszty wymiany wyświetlacza w modelach flagowych mogą znacznie przekraczać wartość smartfonu. W wielu przypadkach wymiana wyświetlacza staje się po prostu nieopłacalna. Zawsze kiedy dokonujesz zakupu nowego smartfona zalecamy założenie szkła bądź też folii ochronnej oraz wybór odpowiedniego etui iPhone XS.

Rodzajów materiału z jakich są wykonane etui/pokrowce na telefon jest bardzo wiele. Na rynku dostępne są warianty silikonowe w kolorystyce kolorowej lub przezroczystej, modele plastikowe z aluminiową ramką, wersje z grubego tworzywa znacznie zwiększające odporność naszego telefonu na upadki. Są również modele wykonane w całości z aluminium.

Bogata oferta

Do wyboru mamy etui różnej klasy wytrzymałości w szerokim wachlarzu cenowym. Jednak czy jakość podąża za ceną? Nie zawsze, ale zwykle ta tendencja się sprawdza. Zdecydowanie polecamy zakup modeli twardszych, najlepiej wykonanych z samego tworzywa, lub tworzywa w połączeniu z aluminiową ramką. Są to najczęściej polecane przez nas produkty. Cechują się wysoką trwałością, ich wygląd pozostaje na długo w dobrej kondycji i nie musimy martwić się o bezpieczeństwo w trakcie upadku, jak możemy nieco się przejmować w przypadku wykonanych z silikonu. Są one skuteczne lecz wszystko zależy od siły jaką zostanie potraktowany nasz smartfon. Zawsze wybierając etui nie kieruj się tylko wyglądem. Bierz pod uwagę materiał, z którego jest wykonany.

W ofercie znaleźć można warianty dla niemal wszystkich najpopularniejszych smartfonów dostępnych obecnie na rynku, np. etui iPhone XS. Szeroka gama kolorowych jak i bardziej stonowanych modeli z pewnością pomoże Ci dobrać odpowiednią wersję etui do swojego telefonu.Podobne Posty

https://caseworld.pl/