Thursday, August 5th 2021

sie
2020
14

Odrobina luksusu w telefonie? Tak! Z Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G – zobacz dlaczego!

Uwielbiasz grać na smartfonie, robić piękne zdjęcia i nagrania oraz cenisz sobie niezawodność telefonu? Sprawdź, jakie możliwości daje Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G. To nowość dla na-prawdę wymagających konsumentów i idealny smartfon do gier.

Odrobina luksusu w telefonie? Tak! Z Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G

Nowoczesny sprzęt, który warto mieć

Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G to niezwykły sprzęt, w którym mamy połączenie rysika i telefonu. Po co? Otóż daje to szereg nowych, bardzo ciekawych możliwości, których nie znajdziemy w zwykłym smartfonie. Dzięki temu z telefonu można korzystać jak z komputera. Notatki mogą być zamienione w tekst, a ten z kolei w prezentację w PowerPoint – a to wszystko łatwo i szybko. Ułatwieniem jest także to, że rysikiem S Pen można zmieniać pismo odręczne w tekst, który można wkleić do pliku PPT bądź Word. Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G pozwala także na automatyczne zapisywanie oraz synchronizowanie notatek na smartfonie, komputerze i tablecie. To bardzo ułatwia pracę, bowiem wszystko, co zostanie zapisane w Samsung Notes, automatycznie pojawia się też na komputerze PC.

Idealny smartfon do gier

Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G to świetny smartfon do gier i można bez problemu uznać, że powala w tej kwestii konkurencję na kolana. Urządzenie to pozwala grać w ponad 100 gier Xbox i to w rewelacyjnej jakości – jak na prawdziwej konsoli. Wystarczy smartfon dla graczy połączyć za pośrednictwem aplikacji Xbox Game Pass, by zagwarantować sobie niezapomnianą rozrywkę. Zwrócić uwagę należy też na hiperszybką prędkość przesyłu danych dzięki inteligentnemu procesorowi wewnętrznemu. Jak na dobry smartfon dla graczy przystało, mamy tu także optymalizator wi-fi, który utrzymuje małe opóźnienia, dzięki czemu gra zachowuje ciągłość i nie przerywa się nawet wówczas, gdy znajdziemy się w bardzo tłocznym miejscu.

Wyjątkowy design

Najnowszy smartfon Samsung to także doskonała propozycja dla osób ceniących sobie design używanych sprzętów. Telefon jest urządzeniem, które towarzyszy nam cały czas, wiec powinno nam się podobać, dzięki czemu jego używanie będzie jeszcze przyjemniejsze. Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G ma metalową, elegancką i zarazem minimalistyczną obudowę. Użyte w smartfonie szkło Corning Gorilla Glas Victus jest bardzo twarde, a co za tym idzie – odporne na uszkodzenia i pęknięcia. I ten kolor – od klasycznych czerni i bieli po oryginalną szlachetną miedź – każdy może wybrać coś dla siebie.

Piękne zdjęcia i profesjonalne nagrania

Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G to nie tylko smartfon dla graczy, ale także doskonały sprzęt dla fotografów, kamerzystów oraz montażystów. Nagrania (dzięki wideo 8K) są bardzo realistyczne, widać wszystkie, nawet najdrobniejsze szczegóły. Barwy fotografii i nagrań są żywe, a kontrast perfekcyjny. Plusem telefonu jest to, że umożliwia edytowanie filmów bezpośrednio na urządzeniu. Dzięki temu najnowszy smartfon Samsung może być pomocnym sprzętem nawet dla profesjonalistów, którzy muszą i chcą mieć świetny sprzęt zawsze przy sobie.Podobne Posty

https://caseworld.pl/