Tuesday, July 7th 2020

sie
2012
9

Play: Pancerny Galaxy Xcover i inne nowe modele w ofercie

Podczas gdy inni operatorzy nie starają się utrzymywać kontaktu z klientami, Play ponownie informuje o wprowadzeniu nowych smartfonów do oferty. Wszystkie są oparte na Androidzie, a najciekawszym z nich jest rzekomo pancerny Samsung Galaxy Xcover.

Xcover posiada Androida w wersji 2.3.6 z nakładką Samsung TouchWiz, wyświetlacz LCD/TFT o przekątnej 3,65 cala i rozdzielczości HVGA (320×480 pixeli), procesor Marvell MG2 800 MHz, 512 MB RAMu, aparat 3,1Mpx oraz odbiornik GPS. Może i specyfikacja tego modelu nie powala, ale nadrabia tym, że nie straszny jest mu upadek ze sporej wysokości, woda, mocny nacisk czy brud. Wszystko to dzięki specjalnie zaprojektowanej obudowie i Gorilla Glass, spełniających normy stopnia ochrony IP67. Jeśli spędzacie sporo czasu na wycieczkach górskich lub jesteście po prostu aktywni, możecie się zainteresować.

Kolejnym smartfonem jest malutki Samsung Galaxy Pocket, który składa się z ekranu TFT o przekątnej 2,8 cala i rozdzielczości 240×320, Androida 2.3.6 Gingerbread, procesora 832MHz i aparatu 2Mpx. Nie jest to z pewnością produkt dla osób wymagających, ale został dodany do oferty na życzenie klientów, więc raczej znajdzie swoich fanów.

Następny z nowych modeli to bardziej biznesowy Samsung Galaxy Y Pro Duos. Posiada klawiaturę QWERTY, wyświetlacz 2,6 cala o rozdzielczości 400×240 pixeli, Androida w wersji 2.3 oraz aparat 3 Mpx. Jeśli szukacie multimedialnego kombajnu albo przenośnej konsoli do grania… lepiej szukajcie dalej. Galaxy Y Pro Duos prawdopodobnie zainteresuje sympatyków telefonów produkowanych przez Blackberry.

Ostatnim ze świeżo wprowadzonych telefonów jest Samsung Galaxy Mini II. Jego specyfikacja przedstawia się w ten sposób: ekran o przekątnej 3,3 cala i rozdzielczości HVGA, Android 2.3.5, procesor Qualcomm MSM7227A 800 MHz, dodatkowy procesor multimedialny Adreno 200 GPU, 512MB RAMu, 4GB pamięci wewnętrznej i aparat 3,2 Mpx. To najlepszy technicznie model z tutaj opisanych. Jest też dosyć świeży, bo wprowadzono go do seryjnej produkcji lutego tego roku.

Wszystko to powinno być dostępne od jutra na oficjalnej stronie Play. Poza tym pojawi się także promocja na konsolę PlayStation 3.Podobne Posty