Friday, September 18th 2020

sty
2013
6

Plotki o kolejnym flagowcu HTC – modelu M7

HTC-logo

Jeszcze nie przebrzmiał w pełni hałas wywołany pojawieniem się przepięknego, pierwszego w historii smartfona full HD, czyli modelu HTC J Butterfly (zwanego także Droid DNA czy Butterfly), a HTC już ma kolejnego flagowca w zanadrzu. Co prawda pełną, oficjalną specyfikację modelu M7 poznamy prawdopodobnie dopiero na targach CES 2013, jednak jak zwykle pojawiają się różne plotki, których nie omieszkamy tu przedstawić.

Wyglądem nowy HTC ma przypominać wspomniany już model Butterfly, co jest rozwiązaniem co najmniej oczywistym, biorąc pod uwagę urodę pięciocalowego urządzenia. HTC M7 ma mieć ekran o przekątnej 4.7 cala, rzecz jasna full HD, czterordzeniowy procesor Snapdragon S4 Pro o częstotliwości taktowania 1.7Ghz, 2GB pamięci RAM i 32GB pamięci wbudowanej. Bez slotu na karty microSD, niestety.

Urządzenie ma być wyposażone w aparat fotograficzny 13MP, dodatkowy z przodu 2MP, baterię o pojemności 2300mAh i pracować oczywiście na Androidzie w wersji 4.1 Jelly Bean. Plotka mówi także, że nim sprzęt trafi do sklepów, soft może zostać podniesiony do wersji 4.2, jednak jakoś w to nie wierzę, znając HTC. Na pokładzie znajdziemy najnowszą odsłonę interfejsu Sense (prawdopodobnie 5.0). Tyle o plotkach, rzeczywista specyfikacja urządzenia zostanie udostępniona już niebawem.Podobne Posty

https://caseworld.pl/