Thursday, August 5th 2021

wrz
2020
15

Poznaj korzyści nowej oferty subskrypcyjnej Heyah_01

Nie chcesz wiązać się umową z operatorem? Potrzebujesz oferty w pełni dopasowanej do swoich potrzeb? Skorzystaj z nowej oferty subskrypcyjnej Heyah 01. Wszystko załatwisz na stronie internetowej bez zbędnych formalności. Sprawdź, jak można skorzystać z oferty!

Poznaj korzyści nowej oferty subskrypcyjnej Heyah_01

Nowa oferta subskrypcyjna

Oferta subskrypcyjna to rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie swobodę bez umów i zobowiązań, i  szukają opcji telekomunikacyjnej w pełni dostosowanej do własnych potrzeb. W ramach oferty subskrypcyjnej, przez 30 dni, klienci otrzymują nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, a także pakiet internetowy w wysokości 20 GB – to wszystko można mieć za 19,50 miesięcznie! Można zatem łatwo policzyć, że to tak, jakby klient płacił tylko 19,50 pln miesięcznie, jednak nie trzeba o tym w ogóle pamiętać. Subskrypcja powoduje, że opłata pobierana jest automatycznie z karty płatniczej co 60 dni. Co bardzo ważne, z subskrypcji można zrezygnować w dowolnym momencie, bez okresu wypowiedzenia i ponoszenia dodatkowych kosztów. Jak dołączyć? Oto co należy zrobić krok po kroku:

  1. Wejdź na stronę: https://sklep.heyah.pl/ i wybierz ofertę subskrypcyjną.
  2. Potwierdź swoją tożsamość.
  3. Podepnij kartę płatniczą.
  4. Wybierz wygodną dla Ciebie formę dostawy karty SIM – kurierem lub do paczkomatu.

Zaraz po otrzymaniu przesyłki, karta zostanie aktywowana, a opłata będzie pobrana z konta. Ustawienia i płatności można łatwo kontrolować poprzez aplikację Moja Heyah.

Najważniejsze profity

Jakie profity zostały przewidziane dla tych, którzy zdecydują się skorzystać z nowej oferty subskrypcyjnej Heyah?

  1. Rezygnacja w dowolnym momencie

Z subskrypcji można zrezygnować w dowolnym momencie, bez okresu wypowiedzenia i konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Dezaktywacji można dokonać poprzez aplikację Moja Heyah.

  1. Proste i przejrzyste płatności

Żeby dokonać płatności za wykupioną subskrypcję, wystarczy podpiąć do swojego konta kartę płatniczą. Wtedy opłaty będą pobierane automatycznie, co dwa miesiące. Nie trzeba zatem obawiać się np. przeoczenia terminu płatności.

  1. Wszystkie informacje w jednym miejscu

Swoim kontem i wykupionymi subskrypcjami można w łatwy sposób zarządzać w aplikacji mobilnej Moja Heyah, z dowolnego miejsca i bez wychodzenia z domu.

Dla nowych abonentów i przenoszących numer

Z oferty subskrypcyjnej Heyah mogą skorzystać osoby, które potrzebują nowego numeru lub chcą przenieść aktualny numer od innego operatora. W jednym i w drugim przypadku, klienci otrzymają nową kartę SIM. Należy jednak pamiętać o tym, że jeśli numer jest przenoszony z innej sieci, karta będzie nieaktywna aż do momentu przeniesienia. W tym przypadku, opłata subskrypcyjna zostanie pobrana dzień przed zaplanowaną datą przeniesienia. Należy przy tym zaznaczyć, że aktualnie nie ma możliwości przeniesienia numeru z innej oferty T-Mobile lub Heyah.

Materiał informacyjny.Podobne Posty

https://caseworld.pl/