Thursday, October 22nd 2020

kwi
2011
8

Pozostałe newsy dnia

Dell zaprezentuje jednak swój 10-calowy tablet nieco szybciej, niż pod koniec roku. Jak donosi Forbes firma nie planuje przestoju w produkcji urządzeń z Androidem. Wiadomo, że sprzęt, który może znaleźć się w rodzinie Streak, pojawi się w połowie czerwca. Niestety, oprócz wielkości ekranu nie wiadomo na jego temat nic więcej.

W ofercie amerykańskiej sieci AT&T pojawił się biały Nexus S. Model nie różni się jednak niczym od swojego pierwowzoru, poza kolorem obudowy.

Użytkownicy Motorola Bravo otrzymają upragnioną aktualizację. Android 2.2 Froyo pojawi się dla użytkowników tego mało popularnego modelu. Na początku producent wybierze jednak 1000 użytkowników, którzy jako pierwsi będą mogli przetestować upgrade.

Google uspokaja wszystkich, którym nie udało zdobyć się wejściówki na tegoroczne I/O. Wszystkie seminaria i spotkania będą udostępnione w wersji video. Ważniejsze dostępne będą także w wersji live streaming. Pozostałe udostępnione zostaną w wersji HD i z tłumaczeniami Google Translate w ciągu 24 godzin od ich zakończenia.

LG Optimus 2X (w Polsce znany jako Swift 2X) wyprzedany – informuje EuroDroid.com. Dotyczy to rynku brytyjskiego. Dwurdzeniowy smartfon z rodziny Optimus zdołał wyprzedać się całkowicie w pierwszym dniu sprzedaży. Roy Taylor – przedstawiciel angielskiego dystrybutora LG – powiedział, że był to jedna z najbardziej udanych premier w tym roku. “Sprzedaliśmy wszystko w ciągu jednego dnia i czekamy na dalsze dostawy by móc zadowolić oczekiwania konsumentów” – dodał.

Także i Amerykanie doczekali się wreszcie daty premiery rynkowej Acera Iconia Tab A500. Zakupów będzie można dokonywać od 24 kwietnia z zastrzeżeniem, że w sprzedaży dostępna będzie wersja WiFi Only. Cena – 450 USD. Model z modułem 3G oferowany będzie m.in. przez sieć AT&T, ale wówczas chętni będą zmuszeni związać się dwuletnim kontraktem z operatorem.

Popularny serwis społecznościowy, LinkedIn, jest już dostępny w wersji dla Androida.

linkedin-for-androidPodobne Posty

https://caseworld.pl/