Sunday, October 25th 2020

maj
2012
26

Pre-ordery Samsunga Galaxy S III dostępne w ofercie Play oraz wkrótce także w Orange!

Nareszcie po tych wszystkich plotkach, zapowiedziach, newsach pojawiły się pierwsze informacje dotyczące pojawienia się Galaxy S III w Polsce. Telefon można już przedpremierowo zamawiać w Play od 1179zł. Całkowity cennik wraz z różnymi taryfami jest dostępny tutaj. Jeśli ktoś jeszcze nie zapoznał się ze specyfikacją tego modelu, poniżej przeczytacie jego oficjalny opis napisany przez Play.

Niezwykle oczekiwany następca Samsung Galaxy S II. Samsung Galaxy S III jest jeszcze lepszy, jeszcze większy, jeszcze szybszy. Galaxy S III wyposażony jest w duży 4,8 calowy wyświetlacz HD SUPER Amoled, który zapewni Ci niesamowite odwzorowanie rzeczywistości. Szybka transmisja danych 4G do 21,6 Mbps pozwoli Ci płynie poruszać sie po Internecie, a rewelacyjny aparat 8 Mpix pozwoli Ci zachować każdą chwile z Twojego życia. S III oprócz standardowych funkcji dla super smartfona takich jak DLNA, GPS czy Wi-Fi Direct wyposażony jest także w NFC dzięki któremu możesz np. przesyłać bezprzewodowo multimedia po zbliżeniu do siebie dwóch telefonów, czy dokonywać płatności. Nad całością czuwa niesamowicie szybki i wydajny procesor Quad Core 1,4 GHz oraz 1 GB RAM.

Rzecznik Orange, Wojtek Jabłczyński zapowiedział również SGS3 w ofercie “pomarańczowych”. Pojawi się z początkiem czerwca na ich stronie. T-Mobile i Plus na dzień dzisiejszy milczą w tej sprawie, choć najprawdopodobniej i z ich strony będzie można nabyć tego flagowego smartfona od Samsunga.Podobne Posty

https://caseworld.pl/