Monday, July 13th 2020

cze
2016
22

Prezenty na Dzień Kobiet Jak wybrać trafiony prezent na Dzień Kobiet

Zbliża się Dzień Kobiet, a wraz z nim odwieczne pytanie- jak trafić w gust najbliższej kobiety. Bez względu na to,czy chcemy obdarować matkę, żonę, czy kochankę, lubimy, kiedy osoba obdarowana jest naprawdę zadowolona z tego, na co wydamy nasze ciężko zarobione pieniądze.

Prezenty na Dzień Kobiet Jak wybrać trafiony prezent na Dzień Kobiet

Niech wybiera

Prezent, który wybiera się samemu, może być najbardziej udanym prezentem. Jednak jeśli nie zadbamy o odpowiednią formę podarowania tego prezentu, może być niestety odebrany jako lekceważący, dlatego należy pamiętać o kilku zasadach. Po pierwsze- forma. “Wybierz sobie kochanie coś, a ja Ci zapłacę” rzucone pomiędzy poranna kawą, a kąpielą to nie jest forma pożądana. Prezent powinien pokazywać zaangażowanie, a zatem możemy zaaranżować wspólne zakupy w centrum handlowym, w trakcie których nie tylko nie będziemy narzekać, ale jeszcze weźmiemy udział w wyborze prezentu.

Dzień Kobiet to święto kobiecości, a cóż może być bardziej kobiecego niż modne ubrania. W tym sezonie na scenę wkraczają spódnice mini, barwne legginsy i długie spódnice w stylu boho. Każda kobieta zawsze znajdzie miejsce na nową torebkę albo buty. Ciekawym pomysłem będzie wręczenie bukietu z liścikiem, w którym będzie napisane “Wybierz sobie coś modnego do ubrania” lub “Wybierz sobie dowolny kosmetyk” i zaproponowanie wspólnej wyprawy na zakupy. Taki prezent będzie jednocześnie romantyczny, zabawny i będzie świadczył o naszym zaangażowaniu. Do tego nie może być nietrafiony, a my zyskamy w oczach naszej kobiety i jej koleżanek opinię kogoś bardzo nietuzinkowego.

Dla niegrzecznych

Dla Pań, które lubią gustowną bieliznę lub bardziej wyszukane zabawy erotyczne, świetnym pomysłem na spędzenie dnia kobiet może być wizyta w bogato zaopatrzonym sklepie z bielizna i pozostawienie możliwości wyboru, a dla tych odważniejszych wizyta w seks shopie. Pozwólmy jej wybrać coś, w czym poczuje się naprawdę kobieco i seksownie. Wiele kobiet to doceni.Nie bez powodu “50 twarzy Greya” zdobyło taki sukces.

Pozwólmy naszej kobiecie wybrać coś eleganckiego i zmysłowego, lub tez coś kompletnie erotycznego i tylko przeznaczonego na spotkanie we dwoje lub gadżety erotyczne do wypróbowania. W wersji grzeczniejszej mogą być to aromatyczne świece i olejki do masażu, przy okazji miłe dla skóry, w wersji mniej grzecznej gadżety mające na celu sprawienie jej przyjemności.

Ukoronowaniem takiego zakupu może być miła kolacja we dwoje, przy której podzielimy się wrażeniami z zakupów i poadorujemy naszą kobietę tak, by tego dnia poczuła się wyjątkowo pożądana.

Perfumy

Istnieją prezenty na Dzień Kobiet z Goodies.pl, które można uznać za “pewniaki” . Są to na przykład perfumy. Także w przypadku perfum jeśli chcemy być pewni,że trafimy w gust, możemy pozwolić wybierać wspólna wizyta w perfumerii i wybieranie nowego zapachu mogą być ukoronowaniem tego dnia- dnia kobiecości.

Jeśli jednak nasza wybranka przywiązana jest do konkretnego zapachu i nie lubi go zmieniać, możemy podarować go jej, ale dodatkowo dobrać inny produkt z jego linii zapachowej, np. balsam do ciała.

Jeśli pozwolimy obdarowywanej kobiecie na wybór prezentu z Okazji Dnia kobiet, mamy 100 procentowa szansę, że prezent będzie udany, a nasza kobieta zadowolona. Dodatkowo jest to okazja do spędzenia odrobiny czasu razem, czasu poświęconego wyłącznie kobiecie i jej sprawom, co ona zapewne bardzo doceni.Podobne Posty