Friday, December 6th 2019

cze
2016
22

Prezenty na osiemnastkę – co wybrać dla kolegi lub koleżanki?

Osiemnaste urodziny to bardzo ważny dzień, który każdy młody człowiek chce zapamiętać. To symboliczna data, która oddziela dzieciństwo od dorosłości. Oczywiście, każdy człowiek dojrzewa stopniowo, w innym tempie, jednak przekroczenie tej granicy jest niewątpliwie istotne – od tego dnia w świetle prawa jesteśmy traktowani jak dorośli ludzie. Możemy legalnie napić się alkoholu, wyrobić prawo jazdy, podejmować za siebie decyzje prawne. Za pasem matura i wybór studiów.

Prezenty na osiemnastkę - co wybrać dla kolegi lub koleżanki?

Na odpowiedzialność z pewnością przyjdzie jeszcze czas, w osiemnaste urodziny warto się bawić i świętować. Z tego też powodu jeśli wiesz, że Twój przyjaciel lub dobry kolega będzie obchodzić osiemnastkę, sprawmy, aby ten dzień był dla niego wyjątkowy. Warto zorganizować huczną imprezę i kupić fajny prezent. Jakie prezenty na 18 warto kupić koledze lub koleżance?

Przede wszystkim, pamiętajmy o tym, że prezenty na 18 z Goodies.pl nie muszą być bardzo drogie (tym bardziej, że większość młodych ludzi w tym wieku jeszcze nie pracuje i nie może sobie pozwolić na duże wydatki) warto jednak pomyśleć o czymś, co będzie oryginalne i ciekawe. Jeżeli chcemy kupić koledze coś wyjątkowego, a mamy ograniczony budżet, dobrze pomyśleć o tym, aby zrzucić się na wspólny większy prezent razem z przyjaciółmi. W ten sposób nie wydacie fortuny, a solenizant dostanie coś fajnego.

Jakie powinny być prezenty na 18? Z pewnością nie muszą być grzeczne. W ten jeden dzień możemy troszkę bardziej zaszaleć i uczcić wchodzenie w dorosłość. Sklepy oferują mnóstwo śmiesznych gadżetów. Dla chłopaków którzy lubią imprezować, idealnym prezentem będzie markowy alkohol albo różne ciekawe gadżety związane z jego spożywaniem jak np. śmieszne kieliszki, otwieracze do butelek i tym podobne. Pamiętajmy jednak o tym, żeby prezent pasował solenizantowi – jeśli nie lubi on alkoholu, nie ma co na siłę zachęcać go do niego, lepiej kupić coś, co mu się przyda – na przykład związanego ze sportem, który uprawia lub innym hobby.

Innego rodzaju prezenty na osiemnastkę preferują dziewczyny. Oczywiście, w sklepach znajdziemy pełno śmiesznych gadżetów, które możemy zawsze podarować koleżance, warto jednak dobrze zastanowić się, czy na pewno sprawią jej one radość? Może lepiej zamiast tego kupić coś z biżuterii – złota lub srebrna biżuteria z pewnością ucieszy każdą młodą kobietę. Będzie to dla niej elegancka pamiątka po osiemnastych urodzinach. Jeśli wybierzemy klasyczny motyw, to nigdy nie wyjdzie z mody, a w najgorszym przypadku zawsze będzie mogła sprzedać biżuterię po prostu jako kruszec. Innym ciekawym pomysłem na prezent dla dziewczyny może być luksusowa bielizna lub ubrania czy kosmetyki.

Niektórzy lubią dawać innym z okazji osiemnastych urodzin gadżety erotyczne – na przykład wibratory, dmuchane lalki czy jakieś śmieszne przedmioty z erotycznym podtekstem. W przypadku takich prezentów konieczne jest wyczucie, czy prezent spodoba się solenizantowi, czy go nie będzie żenował. Czasami lepiej jest kupić coś praktycznego, niż gadżet, który solenizant uzna za żenujący.Podobne Posty