Thursday, October 22nd 2020

lut
2010
8

Przegląd newsów

Engadget podaje, że Dell Mini 5 będzie pracował w częstotliwościowych sieci AT&T, Rogers, Bell, i Telus 3G. Plotki mówią też, że tablet zostanie wyprodukowany przez tajwańską firmę Qisda.
dell-mini5-550x184
Engadget donosi, że Moto Droid otrzyma niebawem aktualizację systemu do wersji 2.1. Niestety w wersji dla tego telefonu nie przewidziano takich funkcji jak “live wallpapers” czy “menu 3D”.

Portal AndroidCentral piszę, że w ofercie firmy (operatora) Dopod pojawi się telefon HTC Dragon. Informacje jest dość dziwna, bo Dopod to Tajwański producent telefonów z WM.

Leakdroid dokopał się do wpisu na twitterze w którym jakiś Koreańczyk chwali się tym, że sportował Flash Lite na telefon Nexus One.

nexusoneflashelite
Ujęcie z filmu z “Flash Lite na Nexus One”

W Sieci powiła się też plotka, że Motorola DEVOUR wejdzie na rynek 25 lutego, oczywiście w sieci Verizon.

Coolsmartphone dotarł do dokumentów operatora Orange, z których wynika, że u tego operatora w marcu pojawi się telefon HTC Bravo. Niestety, “dokumentacja” to nieudolnie wykonana fałszywka.

bravo-orange_2-550x513HTC Bravo w Orange – fałszywka

Inbrics zapowie datę premiery urządzenia M1 podczas zbliżających się WMC w Barcelonie (14-18 II).

Acer planuje sprzedać 2-3 mln sztuk telefonu A1. Do końca pierwszego kwartału fabrykę opuści co najmniej 250000 egzemplarzy. Prezydent Acera powiedział, w wywiadzie dla Business Week, że A1 sprzedaje się lepiej niż nadspodziewanie dobrze.

TMO Today pisze, że HTC Espresso pojawi się w sieci T-Mobile pod nazwą MyTouch 2.Podobne Posty

https://caseworld.pl/